Omniva kutsub oma pakiautomaadisoovist teada andma (0)
Article title
Postipaki paigaldamine Kiilis. Foto Marvel Riik
Omniva alustab novembrikuus pakiautomaatide laienemise projekti, lisades üle Eesti sada uut pakiautomaati. Selleks, et automaate inimestele võimalikult lähedale sobivatesse punktidesse paigaldada, kutsutakse igaüht kaardil märkima, kuhu nad pakiautomaati sooviksid.

“Selleks, et anda inimestele võimalus senisest enam uute asukohtade valikul kaasa rääkida, kutsume kõiki üles märkima oma kodukohas sobivaimat punkti, kuhu pakiautomaat tulla võiks,” ütles Omniva pakiautomaatide võrgu juht Evert Rööpson. “Nii saavad inimesed meile otse näidata, kuhu pakiautomaate kõige rohkem oodatakse ning meie omakorda nende soove tulevikus ka arvestada.”

Pakiautomaadi saab endale sobivasse kohta märkida üle kogu Eesti aadressil www.Omniva.ee/100automaati. Selleks, et kaardil näha väiksemaid asulaid ja külasid, tuleb kaarti mõningal määral suurendada, sest kohaotsingut rakendusel veel pole. Uusi automaate hakatakse paigaldama juba novembri alguses. Inimene, kes on oma ettepaneku kaardile kandnud ning jätnud ka oma meiliaadressi saab automaatse teavituse, kui pakiautomaat on tema lähedusse paigaldatud.

Sel aastal paigaldatavad sada pakiautomaati on Rööpsoni sõnul alles algus. “Säilitame inimeste ettepanekud automaatide asukohtade osas ka järgmisteks aastateks. Ehk kui sel aastal veel automaat soovitud asukohta ei jõua, siis võtame tehtud ettepanekuid arvesse tulevaste laienemiste raames,” selgitas Rööpson.

Omniva plaanib lisada uusi pakiautomaate nii linnadesse kui ka väiksematesse asulatesse. Esmajärjekorras paigaldatakse automaadid asukohtadesse, kus nende järele on kõige suurem nõudlus ja vajadus on.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.