Saada vihje
TABEL: Kes pääsesid Harjumaalt noorte laulu- ja tantsupeole (0)
1.-2. klassi segarühmVääna Mõisakooli 1. klassi segarühmAnne Änilane
1.-2. klassi segarühmKose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli rahvatantsurühmAve Altmets
1.-2. klassi segarühmKose Gümnaasiumi 1.-2. kl. tantsurühmAve Altmets
1.-2. klassi segarühmRandvere Kooli Rahvatantsuselt “Pääsuke” lasterühm 4Anli Soosaar
1.-2. klassi segarühmHarkujärve kooli rahvatantsurühm (1.-2. klass)Kätrin Järvis
1.-2. klassi segarühmKeila Kooli 1.klassi rahvatantsurühmKaia Kärner
1.-2. klassi segarühmMaardu Gümnasiumi 1.-2. klAnu Sikka
1.-2. klassi segarühmRuila Põhikooli 1.-2. klassi segarühmHelena Pihel
1.-2. klassi segarühmKeila Kooli 2. klassi rühmKaia Kärner
1.-2. klassi segarühmPüünsi Kooli 1.-2.klassi rahvatantsurühmHele Pomerants
1.-2. klassi segarühmÄäsmäe Põhikooli 1. -2.klassi rahvatantsurühmPiret Kunts
1.-2. klassi segarühmLoo keskkooli 1.-2. klassi tantsurühmKillu Tiigimäe
1.-2. klassi segarühmÄäsmäe Põhikooli 1. -2. klassi tantsurühmPiret Kunts
1.-2. klassi segarühmLaulasmaa Kooli 2. klassi rahvatantsurühmAala Kraaner
1.-2. klassi segarühmViimsi Kool 1.-2. klasside rühmAgne Kurrikoff Herman
1.-2. klassi segarühmKuusalu Keskkooli 2.b klassi tantsurühmKaja Astrid Reiska
1.-2. klassi segarühmTurba Kooli 1.-2. klassi tantsurühmAnne Kübarsepp
1.-2. klassi segarühmTabasalu kooli 1.-2. kl.Astrid Väizene
1.-2. klassi segarühmJüri Gümnaasiumi 2. kl rahvatantsurühmLinda Pihu
1.-2. klassi segarühmNissi põhikooli 1.-3.klassi rahvatantsurühmHelena Mõistlik
1.-2. klassi segarühmSaku Gümnaasiumi 1. klassMarje Kaselaid
1-häälne mudilaskoorTabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU 1-häälne mudilaskooriPiret Puusta
1-häälne mudilaskoorKeila Kooli ühehäälne mudilaskoorAnu Matteus
1-häälne mudilaskoorKuusalu Keskkooli 2. kl.mudilaskoorNiina Esko
1-häälne mudilaskoorViimsi Keskkooli 1. klasside mudilaskoorMari Liis Rahumets
1-häälne mudilaskoorVääna Mõisakooli I-II klassi mudilaskoorKatrin Järvlepp
1-häälne mudilaskoorKeila Kooli mudilaskoor LaululustKadri Leping
1-häälne mudilaskoorHaabneeme Kooli 1. klasside 1-häälne mudilaskoorAge Toomsalu
2.-3. klassi segarühmAruküla Põhikooli 2. klassi segarühm “Mikud-Mannid”Kaja Arusalu
2.-3. klassi segarühmKuusalu KK 2. klassi rahvatantsurühmKrista Kukk
2.-3. klassi segarühmHaabneeme Kooli tantsurühmKairi Lehtpuu
2.-3. klassi segarühmSaku Gümnaasiumi 3.b klassi rahvatantsurühmMarje Kaselaid
2.-3. klassi segarühmHarkujärve kooli rahvatantsurühm (noorem rühm)Kätrin Järvis
2.-3. klassi segarühmLaulasmaa Kooli 2.-3.klassi rahvatantsurühmAala Kraaner
2.-3. klassi segarühmSaue Gümnaasiumi 2.-3. klassi rahvatantsurühm TõrukesedMalle Liiv
2.-3. klassi segarühmLagedi Kooli 2.-3. klassi segarahvatantsurühmTiina Ojabstein
2.-3. klassi segarühmJüri Gümnaasiumi 3.a klassi rahvatantsurühmLinda Pihu
2.-3. klassi segarühmKeila Kooli 3.klassi rahvatantsurühmBirgit Erlemann
2.-3. klassi segarühmKuusalu Keskkooli 3.klassi tantsurühmKaja Astrid Reiska
2.-3. klassi segarühmLaagri Kooli 2.-3. kl rahvatantsurühmMari Tomp
2.-3. klassi segarühmKose Gümnaasiumi 3.klassi rahvatantsurühmLeida Tiis
3.-4. klassi segarühmRandvere Kooli Rahvatantsuselts “Pääsuke” lasterühm 3Anli Soosaar
3.-4. klassi segarühmLaulasmaa Kooli 3.-4.klassi rahvatantsurühmAala Kraaner
3.-4. klassi segarühmPeetri Lasteaed-Põhikool “Peetrikesed”Merleen Läänemägi
3.-4. klassi segarühmRuila Põhikooli 3.-4. klassi segarümHelena Pihel
3.-4. klassi segarühmMuraste IIAstrid Väizene
3.-4. klassi segarühmPüünsi kooli 3.-4.klassi rahvatantsurühmHele Pomerants
3.-4. klassi segarühmViimsi Kooli 3.-4 klasside rühmAgne Kurrikoff Herman
5.-6. klassi segarühmKose Gümnaasiumi 5.-6. klassi tantsurühmAve Altmets
5.-6. klassi segarühmKuusalu kooli V klassi segarühmEelika Krasmus
5.-6. klassi segarühmRandvere Kooli Rahvatantsuselts Pääsuke lasterühm 2Anli Soosaar
5.-6. klassi segarühmRandvere Kooli Rahvatantsuselts Pääsuke lasterühm 1Anli Soosaar
5.-6. klassi segarühmViimsi Keskkooli Sõprus
Agne Kurrikoff Herman
5.-6. klassi segarühmAruküla Põhikooli 5.klassi segarühm “Mikud-Mannid”Kaja Arusalu
5.-6. klassi segarühmKuusalu Keskkooli 5.-6. kl. lasterühmKrista Kukk
5.-6. klassi segarühmJüri Gümnaasiumi 5.-6. klasside tantsurühmHelen Lagle
5.-6. klassi segarühmLaagri Kooli 5.-6. kl rahvatantsurühmMari Tomp
5.-6. klassi segarühmPüünsi Kooli 5.-6.klassi tantsurühmHele Pomerants
5.-6. klassi segarühmLaulasmaa Kooli 5. klassi rahvatantsurühmAala Kraaner
5.-6. klassi segarühmLaulasmaa Kooli 6. klassi rahvatantsurühmAala Kraaner
5.-6. klassi segarühmKose Gümnaasiumi LealapsedLea Danilova
7.-9. klassi segarühmRae Huvialakooli 6.-7. klassi tantsurühmLinda Pihu
7.-9. klassi segarühmLoksa Gümnaasiumi 7.-8.klassi tantsijadEelika Krasmus
7.-9. klassi segarühmJüri Gümnaasiumi 7.-9. kl tantsurühmLiina Roop
7.-9. klassi segarühmPüünsi kooli 7.-9.klassi rahvatantsurühmHele Pomerants
7.-9. klassi segarühmOru Põhikooli 7-9 kl.rahvatantsurühmMeeli Tõnismaa
AkordionidTabasalu Muusikakooli akordionistide ansambelSirje Roomet Päärmann
AkordionidKose Muusikakooli akordionistidKarin Sarapuu
KandledKandlekiilidTiina Vaalma
KandledHuvistuudio Õhin folgiringLilian Kapp
KandledKeila Muusikakooli kandleansambel “Peenid Sõrmed”Pille Karras
KandledAruküla Huvialakeskus Pääsulind kandleringPiret Sternhof
KoondorkesterRae Huvialakooli rahvapilliansambelTiina Malkov
KoondorkesterSaku Muusikakooli rahvamuusikaansambelLaura Linnaks
LastekoorRaasiku Põhikooli lastekoorHeli Karu
LastekoorSaku Gümnaasiumi lastekoorInga Nurme
LastekoorBel canto lastekoorPiret Puusta
LastekoorKose Gümnaasiumi TütarlastekoorHeli Sepp
LastekoorSaue Gümnaasiumi lastekoor TirtsutajadGrete Põldma
LastekoorJüri Gümnaasiumi lastekoorHairi Laurand
LastekoorLoo Keskkooli lastekoorAive Skuin
LastekoorLoksa Muusikakooli LastekoorTeele Utt
LastekoorAruküla Vaba Waldorfkooli lastekoorAnu Korsar
LastekoorKeila Kooli lastekoorKadi Härma
LastekoorKehra Gümnaasiumi lastekoorLiivi Siil
LastekoorKuusalu Keskkooli lastekoorTaavi Esko
LastekoorÜle-eestiline tütarlastekoor IlmalilledAve Sopp
LastekoorViimsi Keskkooli lastekoorAndrus Kalvet
LastekoorLaagri Kooli lastekoorIveta Jürisson
LastekoorTabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU lastekoorPiret Puusta
LastekoorKiili Gümnaasiumi lastekoorSirje Kullus
LastekoorTabasalu Ühisgümnaasiumi lastekoorElen Ilves
LastekoorMaardu Gümnaasiumi lastekoorDarja Selivanova
LastekoorPaldiski Põhikooli lastekoorMarilys Mirjam Kurg
LastekoorAruküla Põhikooli lastekoorKülli Ovir
LastekoorOru Põhikooli lastekoorTiina Mihkelson
liik peolkollektiivi nimikollektiivi 1 juht
MandoliinidHuvistuudio Õhin kitarriringMart Abro
MudilaskoorVääna Mõisakooli mudilaskoorKatrin Järvlepp
MudilaskoorJüri Gümnaasiumi mudilaskoorHille Savi
MudilaskoorBel canto mudilaskoorPiret Puusta
MudilaskoorKurtna Kooli mudilaskoorTriinu Liis Kull
MudilaskoorSaue Gümnaasiumi Väikeste Tüdrukute KoorGrete Põldma
MudilaskoorTabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU mudilaskoorPiret Puusta
MudilaskoorHaabneeme Kooli mudilaskoorKati Põder
MudilaskoorLoo Keskkooli mudilaskoorLeili Värte
MudilaskoorHarkujärve kooli mudilaskoor SOLEMIIngrid Kajak
MudilaskoorSaku Gümnaasiumi mudilaskoorDiana Põld
MudilaskoorNissi Põhikooli mudilaskoorMaile Pent
MudilaskoorViimsi Keskkooli mudilaskoorKätlin Puhmaste
MudilaskoorSille Krooni LaulustuudioSille Apri
MudilaskoorKehra Gümnaasiumi mudilaskoorLiivi Siil
MudilaskoorRandvere Kooli mudilaskoorKerlin Takk
MudilaskoorKuusalu Keskkooli 3.-4.kl.mudilaskoorNiina Esko
MudilaskoorKallavere Keskkooli mudilaskoorViive Loov
MudilaskoorKeila Kooli mudilaskoorAnu Matteus
MudilaskoorKose Gümnaasiumi mudilaskoorAnne Kruuse
MudilaskoorLaagri Kooli mudilaskoorIveta Jürisson
MudilaskoorKiili Gümnaasiumi mudilaskoorSirje Kullus
MudilaskoorLagedi Kooli mudilaskoor Natukene VeelMari Soone
MudilaskoorMaardu Gümnaasiumi mudilaskoorDarja Selivanova
MudilaskoorPaldiski Põhikooli mudilaskoorMarilys Mirjam Kurg
MudilaskoorPüünsi Kooli mudilaskoorMeryt Pastak
MudilaskoorAruküla Põhikooli mudilaskoorKülli Ovir
MudilaskoorJärveküla Kooli mudilaskoorIngrid Juht
MudilaskoorOru Põhikooli mudilaskoorTiina Mihkelson
MudilaskoorLaulasmaa Kooli mudilaskoorSille Ojastu
MudilaskoorVasalemma Põhikooli MudilaskoorHelen Hiie
MudilaskoorPeetri Lasteaed-Põhikooli mudilaskoorKillu Rikker
MudilaskoorMuraste kooli 2-häälne mudilaskoorTriinu Kont Kontson
MudilaskoorKeila Kooli mudilaskoor Laululust IIKadri Leping
NeidudekoorSaku Gümnaasiumi neidudekoorInga Nurme
NeidudekoorBel canto kammerkoorPiret Puusta
NeidudekoorLeelo vol.2Toomas Voll
NeiduderühmKose Gümnaasiumi neidude rahvatantsurühmLeida Tiis
NeiduderühmÄäsmäe NeiduderühmPiret Kunts
NoormeestekoorSaue Noorte Meeste KoorElviira Alamaa
NoormeestekoorHarju-Jaani Noorte MeeskoorHeli Karu
Noorte segarühmKuusalu Keskkooli segarühmEelika Krasmus
Noorte segarühmKuusalu Keskkooli noorterühmKrista Kukk
Noorte segarühmJüri Gümnaasiumi noorterühmLiina Roop
Noorte sümfooniaorkesterHarjumaa KeelpilliorkesterHando Põldmäe
Noorte sümfooniaorkesterKuusalu Kunstide Kooli orkesterOtt Kask
Noorte sümfooniaorkesterViimsi Muusikakooli SümfooniaorkesterOtt Kask
PoistekoorRaasiku Põhikooli poistekoorHeli Karu
PoistekoorSaku Gümnaasiumi poistekoorInga Nurme
PoistekoorKose Gümnaasiumi poistekoorHeli Sepp
PoistekoorKiili Gümnaasiumi poistekoorPiret Artjušin
PoistekoorLoo Keskkooli poistekoorLeili Värte
PoistekoorJüri Gümnaasiumi PoistekoorPille Pedak
PoistekoorAlavere Põhikooli poistekoorHeli Karu
PoistekoorTabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoorElen Ilves
PoistekoorAruküla Põhikooli poistekoorKülli Ovir
PoistesegakoorKeila Kooli poistekoorKadi Härma
PoistesegakoorAruküla Vaba Waldorfkooli poistekoorTiina Tinn
PoistesegakoorSaue PoistekoorElviira Alamaa
PoistesegakoorSaue Poistekoori ettevalmistuskoorElviira Alamaa
PuhkpilliorkesterPuhkpilliorkester Nissi TrollidKersti Heinsaar
PuhkpilliorkesterKose Noorte PuhkpilliorkesterOlev Roosa
PuhkpilliorkesterSaue Muusikakooli PuhkpilliorkesterSirly Illak Oluvere
PuhkpilliorkesterHarjumaa Noorte PuhkpilliorkesterHarry Illak
PuhkpilliorkesterKuusalu PasunakoorOtt Kask
PuhkpilliorkesterViimsi Muusikakooli PuhkpilliorkesterOtt Kask
SegakoorSaue Gümnaasiumi NoortekoorGrete Põldma
SegakoorKose NoortekoorHeli Sepp
SegakoorKuusalu Keskkooli noortekoorTaavi Esko
SegakoorKeila Kooli noortekoorAnu Matteus
SegakoorViimsi Keskkooli noortekoorAndrus Kalvet
SegakoorKiili Gümnaasiumi NoortekoorPiret Artjušin
ViiulidPillipiigadJuta Helilaid
Väikesed võimlejad (1.-5. klass)Loo keskkooli tantsurühmKillu Tiigimäe
Väikesed võimlejad (1.-5. klass)Kehra Gümnaasiumi 3.-4.kl. võimlejadJanne Kuuskla
Väikesed võimlejad (1.-5. klass)Ääsmäe Põhikooli 1.- 5. klassi võimlejadPiret Kunts
Väikesed võimlejad (1.-5. klass)Tabasalu kooli võimlejadAstrid Väizene
Väikesed võimlejad (1.-5. klass)Risti Põhikool võimlejadSiiri Uusküla

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.