Saada vihje
RIIGIKOGU VALIMISED 2019: kes kandideerivad Harjumaal (0) Täiendatud 21.01.2019 kell 15:34

Sulgudes on antud kandidaadi asetus erakonna üleriigilises nimekirjas.

KESKERAKOND
1. Jüri Ratas (1.)
2. Kaido Höövelson (35.)
3. Toomas Vitsut (11.)
4. Kristiina Heinmets-Aigro (34.)
5. Aivar Riisalu (49.)
6. Vladimir Velman (45.)
7. Kersti Männik (64.)
8. Vladimir Arhipov (108.)
9. Jüri Võigemast (80.)
10. Oleg Tšubarov (85.)
11. Jaanus Kalev (74.)
12. Hans Liibek (51.)
13. Ilja Ban (104.)
14. Aivar Roop (96.)
15. Indrek Uuemaa (111.)
16. Erki Tammleht (113.)
17. Viive Rosenberg (115.)

REFORMIERAKOND
1. Kaja Kallas (1.)
2. Marko Mihkelson (20.)
3. Aivar Sõerd (7.)
4. Kalle Palling (21.)
5. Laine Randjärv (23.)
6. Mart Võrklaev (47.)
7. Madis Milling (34.)
8. Timo Suslov (71.)
9. Andrus Umboja (63.)
10. Tiit Vahenõmm (111.)
11. Tiina Rühka (120.)
12. Jaan Alver (76.)
13. Liana Nõgene (121.)
14. Kadri Kurm (101.)
15. Vladas Radvilavicius (66.)
16. Marko Raudlam (116.)
17. Ott Kasuri (61.)

ISAMAA
1. Jüri Luik (2.)
2. Toomas Tõniste (21.)
3. Kalle Muuli (33.)
4. Heiki Hepner (46.)
5. Mari-Ann Kelam (30.)
6. Andres Laisk (66.)
7. Arvi Karotam (123.)
8. Kaupo Rätsepp (89.)
9. Gerli Lehe (99.)
10. Andres Kaarmann (109.)
11. Priit Põldmäe (114.)
12. Villu Karu (117.)
13. Ann Räämet (119.)
14. Mart Rannut (121.)
15. Leemet Vaikmaa (124.)
16. Madis Kübar (78.)
17. Tanel Ots (125.)

SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND
1. Marina Kaljurand (2.)
2. Rene Tammist (8.)
3. Kadri Kõusaar (26.)
4. Tanel Talve (16.)
5. Pille Petersoo (38.)
6. Jüri Saimon Kuusemets (50.)
7. Merike Metstak (74.)
8. Tõnis Blank (62.)
9. Ilja Borodkin (86.)
10. Ott Valdma (96.)
11. Ain Pinnonen (105.)
12. Mark Tenin (108.)
13. Madis Roodla (110.)
14. Ain Böckler (112.)
15. Mati Õunloo (113.)
16. Tõnu Oja (114.)
17. Hardi Volmer (115.)

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND
1. Henn Põlluaas (3.)
2. Siim Pohlak (9.)
3. Rene Kokk (11.)
4. Paul Puustusmaa (5.)
5. Kai Rimmel (17.)
6. Marek Leinemann (46.)
7. Mart Järvik (56.)
8. Tõnu Urva (65.)
9. Jaanus Härms (74.)
10. Roland Tõnisson (80.)
11. Alar Valge (86.)
12. Meelis Rosenfeld (93.)
13. Peeter Krall (99.)
14. Ranno Pool (103.)
15. Tõnu Kaur (110.)
16. Rudolf Jeeser (115.)
17. Mihkel Saretok (124.)

VABAERAKOND
1. Juku-Kalle Raid (12.)
2. Raivo Kokser (18.)
3. Tiia Välk (16.)
4. Suido Saarmets (44.)
5. Siiri Käpa (26.)
6. Vahur Herm (56.)
7. Tiiu Kuurme (15.)
8. Eldar Toonverk (68.)
9. Kaie Herkel (80.)
10. Kristo Krumm (31.)
11. Riina Kurg (91.)
12. Jaak Vackermann (101.)
13. Rein Rebane (110.)
14. Aare Pernik (116.)
15. Peeter Lukas (120.)
16. Dein-Tom Tõnsing (122.)
17. Mihhail Jallajas (124.)

EESTI 200
1. Priit Alamäe (124.)
2. Ando Kiviberg
3. Monika Salu (16.)
4. • Taavi Toom (9.)
5. • Terje Bachmann (24)
6. • Jüri Lehtmets (44.)
7. • Leino Mägi (61.)
8. • Joel Jesse (29.)
9. • Hilje Savolainen (67.)
10. • Marko Nummert (48.)
11. • Sandra Järv (80.)
12. • Toomas Tepomes (89.)
13. • Nadežda Gretšnevkina (113.)
14. • Hillar Joon (87.)
15. • Arko Okk (92.)
16. • Raivo Mererand (101.)
17. • Jaak Raie (110.)

ROHELISED
1. Jakko Väli (4.)
2. Anu Nataly Saagim-Ratia (8.)
3. Joonas Laks (11.)
4. Tiiu-Ann Kaldmaa (23.)
5. Andrei Gudim (57.)
6. Anne Vahemäe (60.)
7. Gert Häusler (100.)
8. Katrin Lehtveer (85.)
9. Pavel Krõlatov (95.)
10. Christina Rannit (53.)
11. Erko Soopalu (104.)
12. Hannes Mets (105.)
13. Mai Mikk (106.)
14. Andres Meesak (124.)
15. Kalle Olumets (107.)
16. Aul Pedajas (37.)
17. Laura Kiiroja (44.)

ELURIKKUSE ERAKOND
1. Artur Talvik (3.)
2. Eha Metsallik (23.)
3. Heli Piisang (29.)
4. Jaanus Saadve (30.)
5. Kaja Karu Espenberg (36.)
6. Kalle Virkus (37.)
7. Liis Truubon (41.)
8. Madis Iganõmm (43.)
9. Marika Jahilo (45.)
10. Paavo Eensalu (50.)
11. Riho Kirmjõe (57.)
12. Urmas Eelmäe (69.)
13. Val Rajasaar (70.)

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.