Värske ja eestimaine sealiha Oma Põrsast (0)
Article title
Lihapood Harku vallas, Tabasalus.

Oma Põrsas OÜ pakub sealiha perefarmist Lääne-Virumaalt Vajangult. Farmis kasvavad sead, kelle emaliinid on Eesti suur valge ja Eesti maatõug, isaliin Kanada Djurok. Tõugude ristamisel on saadud marmortüüpi liha, mis on omadustelt mahlane ja vähese pekiga hõrk sealiha.

Oma Põrsa lihapoodides pakutav liha ei ole külmutatud. Kogu tarneahel perefarmist meie lihapoodidesse on kontrollitud, liha ei seisa vaheladudes ja seda ei külmutata, vaid läheb värskelt otse poodi müüki. Nii saab tarbija kindel olla liha kvaliteedis.

Esimesed lihapoed avasime 2013. aastal Tallinnas. Hetkel asuvad Oma Põrsa lihapoed Tallinnas Mustamäe ja Balti Jaama turul, Tabasalus Klooga mnt 5a ja Rakveres Vaala keskuses.

Igas poes töötab eraldi lihameister, kes kohapeal lõikab liha sobivateks tükkideks ja täidab vajadusel klientide erisoovid. Seega võib meie poodides näha lisaks klassikalistele sealihatükkidele nagu kaela- ja seljakarbonaad, abaliha, praetükk, ka šnitsleid ja peekonirulle ning suvisel perioodil tooteid grillimiseks.

Meie populaarsemad tooted on kampaania sealiha 3,99 eurot/kg ja seahakkliha 4,50 eurot/kg. Suvel ostetakse enim äädika šašlõkki ja erinevaid grill-lihasid (kõigil kilohind 6,99 eurot/kg) ning grill-koote (kilohind 3,50 eurot/kg). Toodete nimekiri ja hinnad on üleval meie kodulehel www.omaporsas.ee.

Lisaks sealihale saab meie lihapoodidest osta ka teiste Eesti väiketootjate kaupa: mett, Reti talu hoidiseid, Joonase tšillimoosi ja rabarberisinepit, Sillaotsa talu kanamune.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.