Üks küsimus: Harju aasta tegijad (0)

Peatselt algab taas kandidaatide esitamine Harjumaa aasta tegijate konkursile. Kuidas seekordne valik välja näeb ning millal on aasta tegijad teada?

Paula Koppel
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse konsultant

Konkurss on toimunud aastast 2007. Kodukant on aga Sädeinimese tiitlit jaganud juba aastast 2003. aastast saati välja andnud.

Harjumaal on palju tegusaid inimesi, kes on suure osa elust pühendanud meie maakonna arengu edendamiseks. Nende tunnustamiseks kutsuvad Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, LEADERi tegevusgrupid, Kodukant Harjumaa, Harju Omavalitsuste Liit ja Harju maavalitsus alates juuni lõpust taas kandidaate esitama. Neid saavad esitada kõik soovijad. Ainus tingimus kandidaadile on, et ta on Harjumaalt, mitte Tallinnast. Järgmisest kuust saab ka HEAK-i kodulehe kaudu nominente esitama hakata.

Novembris, kodanikuühiskonna ühisnädala ajal, kutsume nominendid ja võitjate esitajad tunnustuste pidulikule üleandmisele. Ühelt poolt soovime märgata inimesi, kes on meie ühise heaolu nimel oma isiklikku aega ja energiat panustanud. Teiseks soovime luua ruumi, et omavahel tutvuda ning seeläbi koostöövõrgustikku tugevamaks kujundada. Laureaatide auhinnad on peamiselt välja pandud meie oma maakonna ettevõtjate poolt – taaskord selleks, et toetada piirkonna arengut ja ühtekuuluvuse tugevnemist.

Tunnustusi anname välja viies kategoorias: aasta aegu, kodanikuühendus, ettevõte, toetaja ja sädeinimene. Lisaks tunnustavad LEADERi tegevusgrupid oma piirkonna tublimaid. Eelmiste aastate võitjate ja kategooriate kohta on täpsem info üleval HEAKi kodulehel. Võitjad valib välja žürii, kuhu kuuluvad eelmainitud organisatsioonide esindajad ning mõned valdkondlikud eksperdid.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.