Too valgus lambikettide abil siseruumidesse (0)

Kodus või kontoris sära hoidmine ka pimedal aastaajal pole õnneks liialt keeruline. Tegelikult on olemas palju lihtsaid ja loomingulisi siseruumide valgustamise ideid, mis võivad edukalt kasutuses olla nii pühade ajal kui ka pühade vahelisel ajal. Näiteks lambikett võib olla sinu ruumi sisekujunduse püsiv detail, mis hoiab kodu valgustatuna, soojana ja stiilsena aastaringselt.

Tuled ei muuda siseruumi mitte ainult valgemaks, vaid nende kasutamine ka pärast pühi annab sulle hea ja hubase tunde. Siin on mõned ideed siseruumides täiendava valgustuse kasutamiseks.

Valguse seinad

Ebatavaline, kuid võluv lambiketiga valgustus suudab tühjad seinad heledamaks muuta. Keri lambikett ümber piltide, riiulite ja muu seinakunsti, et sinu seinad säraksid. Lambiketid võivad muuta isegi sinu kodu kõige lihtsamad seinad kaasahaaravaks ja värvikaks galeriiks, mis esitleb sinu lemmik kunstiteoseid või fotosid.

Valgusta oma ühiselamu tuba või korterit

Piiratud ruumi ja eelarvega üliõpilaste jaoks võivad lambiketid olla ideaalne lahendus ühiselamus asuva toa kaunistamiseks. Värvilised valgustid muudavad sinu ruumi ülejäänud ühiselamust erilisemaks ja silmapaistvaks. Kui sul on toakaaslane, sobivad täiendavad valgusallikad ka ideaalselt sulle piisava valguse pakkumiseks, kui sinu toakaaslane magab ja sina alles õpid.

Mähitud lambiketid

Muuda isegi kõige tavalisemad esemed oma kodus dekoratiivseks ja säravaks kaunistuseks nende ümber keeratud lambikettidega. Nii saad luua just sulle meeldivad dramaatilised valgustused peaaegu igas oma kodu ruumis.

See valgustamise idee sobib suurepäraselt ka igas kodus olevate pimedamate ruumide ja nurkade puhul, mis vajavad veidi lisavalgust. Me kõik teame, kuidas jõulupuud tuledesse mässida, aga miks mitte teha seda ka vaaside, taimede, skulptuuride või muude sinu kodus või kontoris olevate esemetega?

Valgusta oma aknad

Lambiketid sobivad suurepäraselt ka igas suuruses akende valgusega raamimiseks. Pane tuled lihtsalt ümber oma akna välisservade ja sul on kodus olemas ainulaadne valgustuse funktsioon, mida uhkelt ülejäänud naabruskonnale näidata. Näiteks jääpurikaid meenutavad tuled sobivad ideaalselt kasutamiseks pärast jõulukaunistusi ja võivad olla suurepärane viis sooja valge sära loomiseks talvisel aastaajal.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.