Terviklik katusehooldus pikendab katuse eluiga (0)
Article title
Pestud metallkatus

Kui katusel on sammalt või lehti, näha on roostet ning värv hakkab tuhmuma, siis on õige aeg hoolduseks. Korrapärane hooldus pikendab katuse eluiga isegi kümneid aastaid. Lisaks näeb korrastatud ja puhas katus ilus välja.  Sunluna Trade on spetsialiseerunud töödele, mis pikendavad katuse eluiga ning keskendub peamiselt katuste pesule, värvimisele, sambla eemaldamisele ning vihmaveesüsteemide puhastamisele. Talveperioodil tegeletakse ka katustelt lumekoristusega ning ohtlike jääpurikate eemaldamisega.

Sunluna Trade meeskonda kuuluvad pikaajalise kogemusega kvalifitseeritud spetsialistid ning hooldustöödeks kasutatakse kvaliteetseid Tikkurila pesuvahendeid ja kõrgsurvepesureid. Ettevõttel on laiaulatuslik klientide võrgustik ning lisaks arvukatele eramajadele on hooldatud selliste väärikate hoonete katuseid, nagu näiteks Ammende villa Pärnus, Hotell London Tartus ning Taagepera loss Valgamaal.

Värvitud metallkatus. 
Sunluna Trade pakutav terviklik katusehooldus hõlmab järgmiseid teenuseid:
  • Lumekoristus katuselt – katusele kogunenud lumi avaldab konstruktsioonidele ohtlikult tugevat survet. Kui lumi hakkab sulama, siis võib see olla ohtlik nii räästa all liikuvatele inimestele kui ka parkivatele autodele. Samuti kahjustavad sulaveest tekkivad niiskuskahjud hoone konstruktsioone. Lisaks lumekoristusele tegeleb Sunluna Trade ka jääpurikate eemaldamisega.
  • Katusepesu – sammaldunud katusepinna tekitatud niiskus võib tungida läbi pragude katusekatte alla ning hakata hallitama või mädanema. Sammal ja niiskus omakorda avaldavad katusele suuremat koormust.
  • Katuse värvimine – parima tulemuse saavutamiseks on oluline valida selliste omadustega katusevärv, mis sobib kõige paremini Eesti ilmastikuga – kui talvel võib katus olla kaetud paksu lumekihiga ning suvel lõõmab kuum päike. Sunluna Trade meeskonnal on katuste värvimiseks põhjalikud teadmised ja professionaalsed vahendid.
  • Kinnisvara ettevalmistamine – Sunluna Trade tegeleb elamispindade müügiks ettevalmistamisega.
  • Impregneerimine – hüdrofoobne kaitsev toode, mis tõrjub vett ja õlisid. Pind on peale selle kasutamist nagu uus. Seda võib kasutada poorsetel pindadel, nagu näiteks tänavasillutisel, kividel, tellistel, betoonil, krohvil, graniidil jne.
  • Fassaadid ja renoveerimine – Sunluna Trade tegeleb hoonete fassaadide soojustamise, renoveerimise, puhastamise ja viimistlusega.
  • Katusesillad ja -redelid ning lumetõkked – Sunluna Trade müüb ja paigaldab katusesildasid ja -redeleid ning lumetõkkeid.

Uuri lähemalt: www.sunluna.ee

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.