Terje Kraanvelt Kuusalu uueks vallavanemaks (0)
Article title
Terje Kraanvelt. Foto erakogu
Septembris kinnitas maaeluminister Arvo Aller avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjoni ettepaneku ja nimetas uue ühendameti, põllumajandus- ja toiduameti peadirektoriks pikaaegse Kuusalu vallavanema, veterinaariharidusega Urmas Kirtsi.

Hiljaaegu sai teatavaks, et Kuusalu uueks vallavanemaks võib saada Iru hooldekodu kauaaegne juhataja Terje Kraanvelt, kes ka ise kinnitas Harju Elule vallavanemaks kandideerimist.

“Hetkel on Terje Kraanveltil kümne valla juhtimislepingule alla kirjutanud volikogu liikme toetus ja olen kindel, et teisedki hakkavad teda toetama, vähemalt hindama, kui ta vallavanemana tööle asub,” sõnas senine vallavanem Urmas Kirtsi.

“Terje Kraanveltil on pikaaegne juhtimiskogemus, ta on Kuusalu juurtega, töötanud Kuusalu Keskkoolis õpetajana, teda on tunnustatud Harjumaa teenetemärgiga,” nimetas Kirtsi põhjused, miks just Terje Kraanvelt mitme vallavanema kandidaadi hulgast volikogule esitlemiseks välja valiti.

Terje Kraanvelt on lõpetanud Kuusalu keskkooli. Kutsehariduse omandas ta Tallinna Pedagoogilises Seminaris, kõrghariduse Tallinna Ülikoolis, täiendanud on ta ennast Akadeemias Nord ja Räpina Aianduskoolis. Töötanud on vastne vallavanema kandidaat Saku keskkoolis ja Kuusalu keskkoolis õpetajana, Estonian Airis stjuardessina, juhtinud Valkla hooldekodu ning viimased 13 aastat olnud Iru hooldekodu direktor.

Ta on kuulunud Kuusalu vallavolikogusse juhtides sotsiaalkomisjoni.

“Tõenäoliselt kinnitab volikogu uue vallavanema ametisse novembris, siis selgub ka, mis kuupäevast ta tööle asub, sõnas Urmas Kirtsi.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.