Selver ABC – uus kodukoha kauplus (0)

Selveri super- ja hüpermarketite jaekett viib Comarketi kauplusi üle Selveri uuele väikepoe kontseptsioonile. Väikepoodide uus nimi Selver ABC tähistab ja eristab Selveri super- ja hüpermarketitest väiksemat, kuid samavõrd põhjalikult läbimõeldud sortimenti.

Comarketite üleminek uuele nimele toimub järk-järgult. Esimesed poed läksid üle Selver ABC kontseptsioonile oktoobris ning viimane kauplus uueneb veebruaris. Partnerkaardi pakkumised hakkavad kauplustes kehtima pärast Comarketi Selver ABC-ks muutumist.

Comarketi kaupluste Selver ABC-ks muutumine ei puuduta Selveri ketti kuuluvaid Delice’i ja Solarise toidukauplusi.

“Meie uus kodupoe kontseptsioon pakub Selveri kvaliteeti väikepoe mõõtmes. Väikepoe formaadi loomine on Selverile strateegiline ja pikisilmi oodatud samm, et pakkuda klientidele võimalust teha oma ostud kiirelt ja mugavalt kodulähedases poes ning hoida kokku oma väärtuslikku aega,” ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Selver ABC sortimenti iseloomustab väga hea valik toidu- ja esmatarbekaupu, mis arvestab seejuures piirkondlikke eelistusi. “Selveris arvestame sõltumata kaupluse suurusest meie klientide eelistuste ja vajadustega. Selver ABC on ümberkaudsetele elanikele ja piirkonnas töötavatele inimestele kindel ostukoht, mis pakub kõik esmavajaliku ja alati ka midagi erilist. Kui kaupluse piirkonnas tegutsevad peamiselt bürood, siis on meie erilise tähelepanu all ka lõunapakkumised. Selver ABC on kodukoha lähim kauplus, kus kõik igapäevane on värske ja kiirelt kättesaadav ka hilisele külastajale,” ütleb Kristi Lomp.

Kodumaisel kapitalil põhineval Selveri ketil ei olnud seni eraldi väikepoe kontseptsiooni. Comarketite ostuga tekkis võimalus luua senistest suurtest Selveri kauplustest selgelt eristuv formaat.

Selver ABC kaupluste kontseptsiooni keskmes on kliendilähedane asukoht koos kiire ja mugava ostukogemusega, mis hõlmab värsket valikut ning asjatundlikku teenindust.

Comarketi kaupluste Selver ABC-ks muutumine ei puuduta Delice’i ja Solarise toidukauplusi, mis jätkavad oma kontseptsiooni, kaubavaliku ja brändiga Selveri keti koosseisus.

Tuleva aasta kevadest hakkab Partnerkaart kehtima ka Delice’i ja Solarise toidupoodides.

Selver ABC kaupluste avamiste ajakava

Kaupluse nimi, asukoht, avamisaeg
Valdeku Selver ABC, Tallinn, Nõmme, 07.10 kell 12
Liivalaia Selver ABC, Tallinn, kesklinn, 14.10 kell 12
Laulasmaa Selver ABC, Laulasmaa, 21.10 kell 12
Kadrioru Selver ABC, Tallinn, Kadriorg, 28.10 kell 12
Veskitammi Selver ABC (endine Laagri Comarket), Laagri, 04.11 kell 12
Nõmme Selver ABC, Tallinn, Nõmme, 11.11 kell 12
Ristiku Selver ABC (endine Pelgulinna Comarket), Tallinn, Põhja-Tallinn, 18.11 kell 12
Kreutzwaldi Selver ABC, Tallinn, kesklinn, 25.11 kell 12
Vana-Pärnu Selver ABC, Pärnu, 02.12 kell 12
Oja Selver ABC, Pärnu, 06.01 kell 12
Raatuse Selver ABC, Tartu, 13.01 kell 12
Ranna Selver ABC, Pärnu, 20.01 kell 12
Ümera Selver ABC, Tartu, 27.01 kell 12
Rukkilill Selver ABC, Tartu, 03.02 kell 12
Laine Selver ABC (endine Mai Comarket), Pärnu, 10.02 kell 12
Marja Selver ABC, Tallinn, Mustamäe, 17.02 kell 12

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.