Selgusid Harjumaa aasta tegijad (0)
Kaisa Linno. 

Aasta tegijate hindamiskomisjon valis Harjuma aasta ettevõtteks Ensto Ensek ASi (Keila), väikeettevõtteks Alleks Ehitus OÜ (Raasiku), kodanikuühenduseks MTÜ Lootuse Küla (Kernu), aasta toetajaks Indrek Migur (Keila vald) ning sädeinimeseks Kaisa Linno (Kuusalu). Aasta tegu on Eesti mootorispordi muuseum Momu avamine Turbas.

“Ei oska arvata, kes esitas ja mille eest,” ütles Kaisa Linno sädeinimeseks valimisest teada saades. “Ehk on tegevus seotud Eesti vabariik 100 ürituste ning kingitustega,” arutles Kolgaküla seltsi tegevjuht ja rahvamaja perenaine Linno.

Alleks Ehitus OÜ omanik Aleksandr Nagornõi arvas, et maakondliku tunnustuse võisid tuua Aruküla uued kortermajad. Need tõid juurde palju uusi elanikke ning pakkusid ka endistele valla elanikele palju huvi.

Kuna ettevõte on samas piirkonnas tegutsenud juba üle 12 aasta, siis on võidetud ka kohalike usaldus.
“Praegune suurim objekt ongi 19-korteriga kortermaja ehitus Arukülas. Samuti ehitame Arukülas ühte eramaja. Hooajaliselt teeme fassaaditöid Viimsi vallas. Lähiaastatel kavandame veel kahe kortermaja ehitust Arukülas,” rääkis Nagornõi.

Kokku laekus kuues kategoorias tegijate tunnustamiseks 76 ettepanekut. Kandidaatide tänamine ja tunnustuste üleandmine toimub 23. novembril Kiisa rahvamajas.

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames HEAK, maavalitsus, HOL ja Kodukant Harjumaa tunnustavad silmapaistvaid tegusid maakonnas. Samuti inimesi, kodanikuühendusi ja ettevõtteid, kes on panustanud maakonna arengusse. Lisaks koostööpartneritele osalesid tegijate valikul ka mullused tegijad.
Parimaid on tunnustatud aastast 2003 ja erinevates kategooriates on kokku välja antud 72 tunnustust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.