Remont toob muudatusi Paldiski-, Riisipere- ja Kloogaranna rongide plaani (0)
Article title
Elroni elektrirong Keilas. Foto. Allar Viivik

Alates tuleva nädala kolmapäevast, 10. juulist on muudatusi Keila-, Paldiski-, Riisipere- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Alustatakse Keila jaama remonttöödega, alates Keilast on vajalik Paldiski, Riisipere ja Kloogaranna reise teenindada bussidega.

„Kuivõrd remonttööde tõttu ei saa rongid Keila jaamast läbi sõita, saame reisijaid rongidega teenindada üksnes Tallinnast kuni Keilani. Keilast edasi tuleb kasutada asendusbusse,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.
„Tallinna ja Keila vahel oleme püüdnud tagada võimalikult tavapärase liikluse, kuid mõne üksiku rongi peame jätma ka käigust ära – kõik rongid peavad jääma Keilasse, aga rongide seismiseks mõeldud teid ei ole seal kahjuks piisavalt.“

„Palun tähele panna, et osade reiside puhul sõidavad Paldiskisse kaks bussi – üks teeb peatuse kõikides vahepeatustes, teine aga sõidab otse Paldiskisse. Samuti on võimalik, et Keilasse jõudvalt rongilt saab ühe bussiga sõita edasi Riisipere suunas ja teisega Paldiski suunas. Seetõttu palun olla tähelepanelik ja õige bussi valimiseks jälgida bussidel olevaid infosilte.“

Tähelepanelik tuleb olla ka jalgratastega reisijatel – asendusbussi ei saa võtta jalgrattaid.
Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega. Nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2018. aastal tehti Elroni rongidega üle 7,6 miljoni sõidu.

Elron

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.