President Kersti Kaljulaid külastab Lääne-Harju ning Saue valda (0)
Vabariigi president Kersti Kaljulaid teeb neljapäeval, 25. jaanuaril, visiidi uutesse Harju omavalitsustesse. Riigipea külastab sellel päeval Lääne-Harju ning Saue valda.

Vahetult pärast keskpäeva saabub president Kaljulaid Laagrisse, et kohtuda uue Saue valla valitsuse juhtidega ning volikogu juhiga. Täpsemalt võõrustavad Kaljulaidi vallavanem Andres Laisk ning volikogu esimees Harry Pajundi. Veidi hiljem kohtub riigijuht Laagris ka volikogu liikmetega.

Paldiskisse saabub riigipea Kersti Kaljulaid pärastlõunal. Vallavanema nõuniku Anneli Lääne sõnul kohtub riigipea kõigepealt vallajuhtidega – volikogu esimehe Külli Tammuri ja vallavanem Jaanus Saadiga. “Seejärel soovib riigijuht kohtuda volikogu liikmetega. Ta peab neile kõne ning on nõus vastama ka volinike küsimustele,” ütles Lääne.

Kersti Kaljulaid on riigipeana praegust Lääne-Harju valda varemgi. 19. oktoobril 2016 tegi president visiidi Paldiski linna. Riigipea külastas kaitseväe Scoutspataljoni ning Kalevi pataljoni. Kaljulaid asetas ka lilled hukkunud kaitseväelaste monumendile, mis toodi Paldiskisse Camp Bastionist. Sama aasta 18.-19. detsembrini külastas president Kaljulaid Harjumaad. Tema visiidi lõpetas tutvumine Harju-Risti koguduse juures toimuva sotsiaaltööga.

Tänavu 10. jaanuaril tervitas Kersti Kaljulaid Ämari lennuväljal Taani kaitseväelasi.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.