President Kersti Kaljulaid käis Keila korvpallikooli trennis (0)
President Kersti Kaljulaid külastas Keila korvpallikooli, kus kooli juht Tarmo Hein tutvustas riigipeale noortekorvpalli arenguid.

Riigipea käis vaatamas 4. klassi poiste ja tüdrukute treeningut ning rääkis korvpallikooli juhiga noorte sportimisharjumuste kujundamisest, treenerite tööst ning treeningbaaside seisust Keilas ja Lääne-Harjumaal.

President Kersti Kaljulaid tõi välja, et Keila korvpallikool on hea eeskuju, kuidas kogukonnas haaratakse juba varases eas palju lapsi järjepidevalt liikuma. “Nii poistel kui tüdrukutel paistis trennis väga tore ja lõbus olevat, samuti olid nad kõik väga söekad minuga rääkima ja küsimusi küsima,” tõi riigipea välja.

Keila korvpallikooli juhi Tarmo Heina sõnul oli kõrge külalise visiit kooli jaoks suursündmus. “Meil on väga hea meel, et Keila korvpallikooli tegemisi on märgatud ja et riigipea tunneb noortespordi arengu vastu personaalselt huvi. Presidendi visiit annab õpilastele, treeneritele ja juhtkonnale tubli annuse lisamotivatsiooni edaspidiseks.”

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.