Poke Bowl – tervislik kiir(e)toit (0)

Hawaiilt pärit poke-kausid on nüüdseks levinud üle Euroopa ja saanud populaarseks ka sealiha ja kartulit armastavate eestlaste seas. Aga miks? Mis teeb selle toidu atraktiivseks?

• Esiteks kindlasti komponendid. Maitsestatud sushi-riis, erinevad värsked köögiviljad, kalakuubikud, kana, krevetid, avokaado, sobivad kastmed, seemned ja roheline – need on väga mitmekülgsed ja rikkalikud salatikausid. Suuruse poolest kindlasti piisavalt täitvad, et ka hea isuga inimesed saavad kõhu täis.

• Poke Bowli sööja tunneb ennast peale lõunat või õhtustamist kergelt ja energiliselt. Ei teki raskustunnet ja väsimust, mis tavaliselt peale päevapraadi tuleb.

• Aktiivse inimese jaoks on oluline kiirus. Kausi kokkupanek võtab kõigest mõne minuti ja värske kauss on juba valmis kohapeal nautimiseks või kaasa haaramiseks.

• Mugav tellida kulleriga töö juurde või koju. Kausid on sama kvaliteetsed ja värsked ka peale kulleri sõitu.

• Meie tervis sõltub paljuski toitumisest. Kasutame ainult kvaliteetseid tooraineid, et pakkuda parimat kvaliteeti koos hea maitseelamusega. Energia vabaneb järk-järgult, kuna süsivesikud, valgud ja rasvad on igas kausis tasakaalus. Uurige kausside retsepte ja toodete kalorsust otse kodulehelt pokebowl.ee.

Poke Bowlil on Tallinnas kolm asukohta: kino Kosmose aatriumis Pärnu mnt 45, Tornimäel Tartu mnt 13 ja Mustamäe Keskuses Tammsare tee 104a.

Kui ise kohale ei jõua, siis kodulehe kaudu saate praegu Tallinna piires tellida koju tasuta kulleriga.

Proovige järele #kaussheadtoitu.

Maitsvaid elamusi!

+372 5663 2383

Jälgi meie tegevusi www.facebook.com/pokebowltallinn.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.