Peetris valmib järgmisel aastal spordi- ja vabaajakeskus (0)
Möödunud reedel pandi nurgakivi Peetri Keskusele, mis avatakse enne järgmise aasta lõppu. Keskuse omanikuks on läbi oma ettevõtete Vjatšeslav Leedo.

Küti teele kerkiv Peetri kogukonnakeskus hakkab pakkuma esmavajalikke teenuseid, mille järele ei pea enam sõitma suurtesse keskustesse teistes omavalitsustes, teatas Rae vallavalitsus.

Keskuses hakkavad näiteks tööle Rae valla noortekeskus, laulustuudio, lastestuudio, tennisekool, logopeed, perearst, hambaravi, apteek, ilusalong, spordisaal. Samuti hakkavad keskuses asuma COOPi Konsum ja kohvik. „Avame Peetri inimestele ka kohviku, mis saab olema hubane paik ennekõike lastele ja peredele,“ ütles Coop Võru nõukogu liige Hasso Ploomipuu.

Rae vallavanem Mart Võrklaev sõnas tseremoonial, et Peetri on keskust kaua oodanud ning kohalikud inimesed on seadnud sellele juba enne avamist kõrged ootused. Ka vald ise plaanib keskust kasutada näiteks noortekeskusele ruumide rentimiseks. “Erasektori ja valla koostöö on mõlemapoolselt kasulik ja annab kokkuvõttes kõige parema tulemuse,” sõnas Võrklaev.

Peetri Keskuse projekteeris Sirkel ja Mall, ehitab AS Nordecon, seda arendab Compakt Kinnisvara.

Fotod Sirli Peepson. 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.