Omniva uus lahendus võimaldab mitut pakki ladustada ühte kappi (0)
Omniva võttis kogu Baltikumi pakiautomaadivõrgus kasutusele uue lahenduse, millega saab ühe inimese mitu tellitud pakki ladustada ühte pakiautomaadi kappi.

Omniva Eesti juhi Kristi Undi sõnul keskendub uus lahendus klientide mugavusele ja pakiautomaadi kappide efektiivsemale kasutusele ilma, et tarneaeg sellest pikeneks.

“Uus lahendus rakendub siis, kui kliendile saabub pakk, kuid samas automaadis on teda juba ees ootamas veel välja võtmata pakk. Võimalusel ladustatakse uus pakk varasemaga ühte kappi ja sama uksekoodiga, mille sisestamisel annab pakiautomaat teada, et ühes kapis on mitu pakki,” märkis Unt pressiteate vahendusel.

Arendus võimaldab Baltikumis vabastada ruumi, mis on Omniva sõnul võrdne ligikaudu 40 uue pakiautomaadiga.

“Tavaperioodil aitab see lahendus meil automaatides ruumi säästa nädalas mitme tuhande paki jagu. Jõulueelsel perioodil ja muul pakisaatmise kõrghooajal on oodatav mõju aga kordades suurem, sest usinaid tellijaid on oluliselt rohkem,” selgitas Unt viidates, et kliente, kes käivad automaadi juures korraga mitmel pakil järel on rohkem kui arvata võiks.

Detsembris laieneb ka Omniva pakiautomaadivõrgustik üheteistkümnes maakonnas. “Töötame selle nimel, et tänavune e-kaubanduse tipphooaeg mööduks ilma suuremate pakijärjekordadeta,” lisas Unt.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.