Olerex ehitab Sauele uue jaama (0)

Eesti suurim kütusemüüja Olerex ehitab käesoleva aasta juuniks Saue linna piirile, Tallinna ringteele uue täisteenindusjaama.

Ehitustegevus on alanud ja olemasolev tankla lammutatud, kuid klientide teenindamine jätkub ajutiselt paigaldatud müügipaviljonis, kus on saadaval peamised teenused ja tooted.

“Saue tankla oli üks esimesi moodsaid teenindusjaamasid, mille Olerex 90-ndate aastate lõpus ehitas. Nüüd saab Saue samuti ühe esimeste seas meie uue kontseptsiooniga tankla, milles varasemast enam väärtustame kiirust, mugavust ja kvaliteeti. Uudse teenusena hakkame Sauel pakkuma võimalust teha oste autost väljumata ning osta toitu ettetellimiskioskist, kust saab valmistamist vajava eine järjekorrata ära tellida,” lausus Olerexi tegevjuht Piret Miller.

“Kuna Olerexi eesmärk on pakkuda oma klientidele võimalikku parimat teenust ja teenindust, panustame järjepidevalt uute ja kaasaegsete teenindusjaamade ehitusse – oleme suurtest kütusemüüjatest ainus, kes viimaste aastate jooksul on iga-aastaselt ehitanud ja avanud uusi tanklaid,” märkis Miller.

Olerexi Saue uues teenindusjaamas saab olema suure teenindussaarega kohvik ja bufee, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood ning avar puhkeala. Tanklas saavad müügil olema mootoribensiinid B95 ja B98, diislikütus, eridiisel, kütuselisand AdBlue ja LPG autogaas ning teenusena haagiste rent.

Saue tankla valmis 2000. aastal, viimase põhjaliku uuenduskuuri läbis tankla 2008. aastal. Saue uue teenindusjaama ehitab Harjumaa ehitusettevõte Tesron Ehitus, investeeringu maksumus ulatub 1,5 miljoni euroni.

Olerex ehitab sel aastal seitse uut tanklat üle Eesti. Lisaks jaanuaris Rakveres Põhjakeskuse vastas ning märtsi alguses Tallinnas Linnu teel avatud teenindusjaamale valmivad käesoleval aastal uued Olerexi täisteenindusjaamad Sauel Tallinna Ringtee ääres, Otepää kesklinnas ja Ida-Virumaal Iisakus ning automaattankla Ikla piiripunkti lähedal. Lisaks käivad ettevalmistused veel ühe täisteenindusjaama ehituseks Tallinna ümbrusse. Uute jaamade investeeringu kogumaksumus ulatub kümne miljoni euroni. Möödunud suvel avas Olerex uue teenindusjaama Tartus, Kvissentalis ja oktoobri keskel Kilingi-Nõmmel.

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub tänaseks 99 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.