Nissi kool ja Rae valla lasteaed said väärtuskasvatuse auhinna (0)
Article title
Vasakult: Kaie Saar (Nissi põhikooli õppealajuhataja), Annely Ajaots (Nissi põhikooli direktriss), Erli Aasamets (Kilingi-Nõmme gümnaasiumi direktor) ja Kadi Parve (Võsukese lasteaia õpetaja).
6. detsembril anti Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtuskasvatuse konverentsil ERMis üle tiitli „Väärtuskasvatuse kool 2018“, mille pälvisid Kilingi-Nõmme gümnaasium ja Nissi põhikool. Tiitel „Väärtuskasvatuse lasteaed 2018“ anti üle rae valla Võsukese lasteaiale.

Nissi põhikool vääris hindajate arvates tunnustust koolimeeskonna mitmekülgse ja professionaalse arendamise, avatud ja kaasava koolikultuuri väärtustamise ning järjepideva ja eesmärgistatud väärtuspõhise juhtimise eest.

Nissi põhikooli direktriss Annely Ajaots ütles, et tiitli „Väärtuskasvatuse kool 2018“ saamine oli neile väga meeldiv üllatus. „Ma olen väga uhke meie kooli üle, aga üksinda ei tee midagi. Mul on selline meeskond, kes tahab areneda ja on valmis koos edasi minema,“ lausus Ajaots.

Võsukese lasteaed sai väärtuskasvatuse karika süsteemse ja mitmekülgse lapse arengu toetamise, projektõppe ja õuesõppe arendamise, koostöise ja õnneliku lasteaiapere väärtustamise ning teadliku väärtuskasvatuse eest.

Võsukese lasteaia direktrissi Margery Lilienthali sõnul on lasteaia meeskond ise kõige suurem motivatsioon „Ma tahan näha nende silmis sära. Minul oleks üksi raske endas motivatsiooni leida, et näidata, kui tubli on meie lasteaed. Mul oli vaja oma meeskonna tuge,“ ütles ta.

Harjumaale jagus tiitleid veelgi. „Hea kooli edendaja“ tiitli pälvisid teiste seas Loo keskkool ja Nissi põhikool; „Hea lasteaia edendaja“ tiitli said MLA Viimsi Lasteaiad, Tabasalu lasteaed Tibutare ja Võsukese lasteaed; tiitliga „Hea lasteaia teerajaja“ tunnustati Saku lasteaeda Päikesekild.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.