Muraste kooli hakkab juhtima Marek Männik (0)

Mäletatavasti rahuldas Harku vallavalitsus 6. juulil Muraste kooli kauaaegse juhi Priit Jõe lahkumisavalduse. Samal ajal korraldati ka konkurss uue direktori leidmiseks.

Muraste kooli uue direktorina asub alates 24. augustist ametisse viimased neli aastat Kernu Põhikooli ja Kernu põhikooli Haiba lasteaeda juhtinud Marek Männik. Männikul on magistrikraad hariduse juhtimises, eelnevalt Tallinna Ülikoolis omandatud ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja haridus ning magistrikraad ajaloos. Lisaks on ta läbinud haridusasutuse juhtimise täiendkoolituse.

Marek on varem töötanud õpetajana, õppealajuhatajana, Harju Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna peainspektorina ning Kernu põhikooli juhina.

Harku vallavalitsus rahuldas 6. juulil Muraste kooli direktori Priit Jõe lahkumisavalduse alates 10. augustist. Kohalik kogukond peab Priit Jõe lahkumise põhjuseks rahulolematust vallavalitsuse otsusega korraldada 3. kooliastme õppetöö Meriküla koolis. Uus koolijuht valiti välja avaliku konkursi tulemusena kolme kandidaadi seast.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.