Meelespea uuele kasiinomängijale (0)

Online kasiino võimaldab mängida kasiinomänge kodunt lahkumata. Mänguvalik on sarnane tavalisele kasiinole ning hõlmab tuntud mänge nagu slotid, lauamängud, jackpotid, videopokker, loteriid jne. Algajale kasiinomängijale avaneb uus maailm, mistõttu oleme kokku pannud meelespea, mida iga uus mängija võiks järgida.

Vali turvaline mängukeskkond

Esialgu võib olla keeruline otsustada, millises kasiinos ennast mängijaks registreerida. Tasub meeles pidada, et kõik ennast reklaamivad kasiinod pole ehtsad. Eestis mängides peab kasiino omama Eesti kaughasartmängu korraldamise luba ehk litsentsi. See tagab turvalisuse ning võid kindel olla, et saad oma võidud kätte. Litsentsi number peaks olema kergesti leitav kasiino kodulehelt.

Saa osa headest pakkumistest

Paljud kasiinod pakuvad uuele kasutajale ahvatlevaid tervitusboonuseid. Selleks tuleb kontot luues kasutada promokoodi. Näiteks OlyBet pakub uuele kliendile lausa 1100 € väärtuses boonust. Samuti on olemas iganädalased diilid, seega tasub kindlasti silma peal hoida põnevatel pakkumistel, et mänguelamust suurendada.

Tutvu reeglitega

Enne mängima asumist tuleks hasartmängude reeglitega tutvuda. Tasub välja selgitada, mis on mängija õigused ja kohustused, et hiljem ära hoida võimalikke arusaamatusi. Leiad need kasiinode kodulehelt.

Uuri, kuidas käivad mängijakonto sisse- ja väljamakseid

Mängijakontot luues kontrolli, millised on erinevad maksemeetodid. Üldiselt kehtib reegel, et väljamakse tuleb teha sama maksemeetodit kasutades, mida kasutati sissemakse tegemiseks.

Mängi vastutustundlikult

Online kasiinos mängimine võiks olla hobi, mistõttu tuleks mängida vastutustundlikult ning oma võimaluste piires. Seetõttu on välja mõeldud ka tehnilised lahendused, mis pakuvad võimalust piirata mängudele kulutatavat aega ning seada kulutuslimiidid.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.