Kui populaarsed on online ruletimängud Eestis? (0)

Rulett on ehk kõige kuulsam ja ülipopulaarne mäng kasiinomaailmas üldiselt. Selle kuulsa ja ikoonilise ruletimängu leiutas 18. sajandi Prantsusmaal matemaatika geenius ja kuulus mängur Blaise Pascal. Mängu esimeses algelises versioonis oli 36 erineva numbriga pöörlev ratas, kus numbrid 1 kuni 36 jagati samal pöörleval rattal maksimaalselt võrdseteks osadeks. Numbrid jagunesid võrdselt 18 punase ja 18 musta ruudu vahel, üks ruut jäi peidetuks ainult maja jaoks? Uurime lähemalt, miks on just online rulett ja live rulett mäng väga populaarsed ja mis selles erilist on.Teil on võimalus leida online ruletti saidid siit www.roulettesites.org/estonia/.

Mis on ruletiratas?

Tänapäeval ruletil mitu väga erinevat versiooni (näiteks Euroopa ja populaarne Ameerika rulett on erinevad, samuti live rulett), kuid võiduks vajalikud reeglid ja mängu üldised põhimõtted on samad. Võidunumbri saamiseks keerutab krupjee ruletiratast ühes suunas ja paneb seejärel palli vastupidises suunas veerema tõusul, mis kulgeb mööda ruletiratta välisserva. Pall liigub, kuni kaotab lõpuks hoo, läbib deflektoriala ja maandub seejärel rattale, maandudes ühele ratta paljudest värvilistest ja nummerdatud ruutudest. Seejärel makstakse võidud välja kõigile mängijatele, kes tegid võidupanused täpselt sinna, kus pall maandus.

Miks on Eestis ja maailmas online rulett populaarne?

Ruleti mängimine on reguleeritud 2009. aastal Eestis vastu võetud hasartmänguseadusega. Eestis vastutab tava ja online kasiinode eest Eesti Tolliamet ning peame meeles, et Eesti seaduse järgi on lubatud mängida vaid litsentseeritud kasiinodes.

Kui tavapärane klassikaline kasiinorulett eeldab, et kõigepealt tuleb riietuda viisakalt ja seejärel füüsiliselt kasiinosse sisse astuda ning kasiinosse saabudes oodata veel tühja istet soovitud mängulauas, siis online-rulett võimaldab alustada mängimisega niipea, kui soovid. , suvalises arvus mängudes ja loomulikult vabalt valitud kohas, kasvõi diivanil lebades, aga tavakasiinos sellist mugavust pole.

Samuti on internetiruleti mängimiseks väga palju erinevaid võimalusi, mis tähendab, et saad vabalt mängida mitmes erinevas lauas korraga. Kui soovid kiiresti asja kallale saada ja mängima hakata, siis netist, näiteks meie lehelt, leiad endale info, mis võimaldab valida oma esimese mängu ja koha ilma ettevalmistustöödele palju aega kulutamata – lugege arvustusi ja uurige veidi ning leiate endale sobivaima koha.

Selle protsessi hõlbustamiseks tuleks kõigepealt ise mõelda, kas otsid teatud tüüpi ruletilauda, ​​megahäid ja suuri boonusi või soovid soliidsemat ja mugavat online kasiinot Eestis? Saaksid mängida turvaliselt ja muretult, anname siin vaid ülevaate hästi litsentsitud ja usaldusväärsetest kasiinodest, nii et sa ei pea millegi pärast muretsema.

Kuidas Eestis online-ruletti mängida?

Ruleti enda reeglid on väga lihtsad, neis pole midagi keerulist, mistõttu on live-rulett muutunud nii metsikult populaarseks, sealhulgas ka live-kasiinos – sellega saab hakkama igaüks ning mäng ei nõua kõrgtasemel matemaatikat ega eelnevat kogemust.

Spinni hilisemas osas, kui panused on juba tehtud, kuni diiler kindlasti enam panuseid vastu ei võta, sest see pole enam otstarbekas. Ruleti ratta pöörlemise lõpetamisel jääb pall ühele väljale ning antud väljale märgitakse võidunumber ja võiduvärv ning edukad mängijad saavad võidusumma vastavalt oma panusele.

Ruletis saavad kõik mängijad alati panustada kas enda välja mõeldud numbri peale või kohe mitme peale korraga. Teise võimalusena võite panustada sellele, kas arv on suur või madal, kas kast on punane või must. Tegelikult võite panustada isegi numbrivälja nurgale või veerule, sel juhul panustate korraga mitmele numbrile, kuid isegi võidu korral on kordaja väiksem, sest võiduvõimalus on suurem. . Kuid pange tähele, et edukas kasiinos mängimine ei ole lahendus maailma probleemidele.

Erinevat tüüpi online ruletimängud kasiinos

Traditsioonilisel ruletil on just mitu erinevat ja huvitavat versiooni kuidas seda mängida, mida tavaliselt mängitakse Ameerika, Euroopa või Prantsuse ruleti reeglite järgi. Internetikasiinode populaarsuse kiire ja kiire kasvuga on erinevat tüüpi ruletimängude arv arusaadavalt suurenenud ning seetõttu saavad online-kasiinod täna pakkuda mängijatele palju suuremat ja laiemat valikut, kui on võimalik tavalistes klassikalistes kasiinodes.

Just tänapäeva online kasiinodes on mängija käsutuses ülimalt suur ja mitmekesine valik ruletimänge, sealhulgas ka live-ruleti variante, mida on live-versioonis kindlasti nauditav ja nauditav mängida. Pole tähtis, mis tüüpi ruletimängu olete oma peas valinud ärge unustage alati leida aega, et end kasiino reeglitega kurssi viia, sest live-kasiino erinevad versioonid mängul võivad olla veidi erinevad mängureeglid, erinevad panused ja isegi eelis võib erineda, rohkem või vähem kui tavaliselt. Kuna mängimine on päris suur stress siis võib leida endale sobiv loodusliik viis kuidas stessi leevendada siin.

Üldiselt on sinu jaoks Eestis kõige parem soov ja valik mängida EUR ruletilaudades, seal on üks 0 ja seega on eelis madal võrreldes teistega kus 0 võiks olla rohkem. Üldiselt ja seetõttu on ka maja eelis suurem ja seetõttu on sinu võiduvõimalus veidi väiksem ja panused riskantsemad.

Näpunäiteid online ruleti mängimiseks

Online Ruleti mängul on mitu väga erinevat versiooni ning neil kõigil on mõned funktsioonid, mis võivad teile enam-vähem sobida, nii et uurige veidi, vaadake kasiinoülevaateid ja – võimalusi ning tutvuge kindlasti mängu erinevate versioonidega. mängu. rulett enne mängima hakkamist.

Selleks, et online ruleti lauast võitjana väljuda ja olla edukas mängija, pead teadma vähemalt mõnda põhistrateegiat ja neist kinni pidama. Hea soovitus on esialgu valida üks põhistrateegia, proovida sellega mängida ja vaadata kas see strateegia sobib teile. Ja just pärast seda võite ka teiste strateegiatega tutvustada ja proovida.

Kokkuvõte

Rulett on üks kuulsamaid mänge maailmas. Seda peetakse õnnel või mittestrateegial põhinevaks mänguks ning see on üli huvitav ja populaarne nii online-kasiinodes kui ka tavakasiinodes. Tegelikult on üks kõigi aegade populaarsemaid kasiino visuaalseid sümboleid keerlev ruletiratas ja seda mängu on ka üsna lihtne mängida, nii et ruletimängus osalemiseks ei pea isegi kogenud mängija olema üldse. Tee just nüüd mõned head panused ja võida suur auhind.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.