Kriptomat avab tavalistele inimeste ukse krüptomaailma (0)

Kriptomat on 7. veebruaril 2018. aastal Eestis asutatud ja Eesti Finantsinspektsiooni tegevusloaga ettevõte, mis oma tegevusega keskendub Euroopa Liidu turule ja pakub oma klientidele “kõik-ühes” krüptovaluutade vahetamiseks ja nende hoidmiseks vajalikku digitaalset rahakotti.

Ettevõtte kasutajasõbralik platvorm võimaldab turvaliselt osta ja müüa digitaalseid valuutasid kasutades teenust oma emakeeles ja suheldes vajadusel emakeeles ka klienditoega.

Kriptomat usub, et kõik inimesed väärivad krüptomaailma poolt antavat vabadust, õiglust ja eneseteostusvõimalusi. Sellepärast on ettevõte uhke, et ta on loonud kõige kasutajasõbralikuma, tegevuses läbipaistva ja valitsuste poolt reguleeritud krüptovaluutabörsi.

Ettevõtte finants-, õiguse- ja tehnoloogia ekspertidest koosnev meeskond on käivitanud mitu edukat tehnoloogiaettevõtet. Hetkel tegutsetakse väsimatult selle nimel, et tavalised inimesed saaksid erinevaid krüptovaluutasid ilma vaevata osta, hoida, saata ja vastu võtta.

Kriptomat on saanud ISO infoturbe akrediteeringu

Pärast Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni (ISO) 114 kriteeriumil põhinevat sõltumatut auditit on Kriptomatist saanud esimene Euroopa krüptovaluutabörs, mis on saanud ISO/IEC 27001:2013 sertifikaadi.

Tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatud standardiga, mis määratleb infoturbe juhtimissüsteemide rangete operatiiv- ja tehnoloogiliste standardite raamistiku. Sertifikaadi saamisega on ettevõte vastanud kõige kõrgematele rahvusvahelistele infoturbestandarditele ja nii on Kriptomatist saanud üks väheseid krüptoraha platvorme maailmas, kellele see akrediteering on antud. Sertifikaadi saamine näitab Kriptomati pühendumust oma kasutajate turvalisusele.

Krüptoraha pole maagiline internetiraha

Tavaliste inimestega krüptorahast rääkides saab kiiresti selgeks, et väga vähesed saavad aru, mis see tegelikult on, rääkimata mõistmisest miks on krüptoraha väga oluline. Paljud arvavad, et tegemist on maagilise internetirahaga, mis muudab inimesi võluväel rikkaks.

Teisalt meeldib praegust finantssüsteemi ja seda ära kasutavatele “liidritele” avalikkusele pidevalt selgitada, et krüptoraha ja krüptomaailm on üks suur Ponzi skeem.

Tõde on aga see, et krüptovaluutade turg toimib täiesti avalikult ning kõigi osaliste jaoks läbipaistvalt ning kõik tegevused on kõigile osapooltele näha.

Kui ka sina oled mõelnud lähemalt uurida krüptovaluutade maailma, kuid pole teadnud kuidas alustada, siis on Kriptomat suurepärane koht oma esimeste sammude tegemiseks.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.