Keila ülesõidul algab jaanipäeval remont (0)
Article title
Teise tee rajamine Keila kesklinnas. Foto Allar Viivik

25. juunist kuni 9. juulini on suletud Keila kesklinna raudteeülesõit. Liiklus suunatakse remondi ajaks Tuula teele, kus laiendati jalakäijate ülekäiku. Keila jaam ning selle teed saavad uuendatud selle aasta lõpuks.

Kogu Keila jaama tööde maksumus on ligikaudu 3,7 miljonit eurot. Sellest 1,5 miljonit eurot läheb selle aasta raudteetööde peale. Uuendatakse teid, kontaktvõrgu ja liiklusjuhtimise süsteeme.

Eesti Raudtee ehitusteenistuse juht Riho Vjatkin ütleb, et juuni lõpus jõuavad tööd Ülesõidu tänavale. Seepärast on raudteeülesõit liiklusele suletud alates 25. juunist kuni 9. juulini.
“Seal tehakse täielik kapitaalremont, mille käigus vahetatakse teekatendid ja raudtee kõik detailid.

Teine raudteetamm rajatakse ülesõidust kuni 250 meetri kaugusele Tallinna poole,” ütleb Vjatkin.

Juba mais algavad aga tööd teise raudteesilla rajamiseks üle Keila jõe.

Ehitustööd häirivad rongisõitu Keila-Valingu ning Keila-Paldiski vahel. Keilast Valinguni on liiklus suletud 6. juunist kuni 31. juulini. Keila ning Paldiski vahel ei sõida rongid 25. juunist kuni 13. juulini “Palume reisijatel kindlasti jälgida reisijateveo teenust osutava ettevõtte kodulehte. Kõik sõiduinfo on leitav Elroni veebilehelt www.elron.ee. Vabandame reisijate ees ka ajutiste ebamugavuste pärast, mida raudteetööd võivad tekitada,” räägib Vjatkin.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.