E-Betoonelement pakub keskkonnasõbralikke ehituslahendusi (0)
Article title
Pöörise tänava elamurajoon.
E-Betoonelement, mis kuulub Euroopas juhtivate betoonelementidest lahenduste pakkujate kontserni Consolis, tarnib maailmatasemel hoonelahendusi siia Eestisse kui ka Skandinaaviasse. Ettevõte on teinud Eesti turul mitmeid märkimisväärsed projekte nagu näiteks: Harju maakohus, Maanteemuuseum, Ülemiste, Rocca al Mare, Kristiine keskus ja Mall of Tallinn T1, samuti mitmed tootmishooned ja terviklikud korterelamute lahendused nagu Pöörise, Järve tornid, Toom-Kuninga jne.

E-Betoonelemendi soov parimaid ehituslahendusi pakkuda, ajendas ettevõtet tugevdama fassaadide viimistlusviiside valikuvõimalusi ning selleks tehti investeering Harku tehasesse, ostes täisautomaatse lihvimisliini töödeldud pindade tootmiseks. Uus täielikult automatiseeritud tootmisliin ühendab endas turu parima tehnoloogia ja võimaldab toota mitmesuguseid eksklusiivseid pinnaviimistlusi nagu lihvitud (terrazzo), masin-harjatud (brushed), klombitud (hammer-brushed) ja pesubetoon. Lisaks pealmistele seinapindadele on masin võimeline töötlema ka elementide servasid ning elementide avade servasid, lisavõimalus on töödelda ka kumeraid ja lainelisi pindu

Kas seoses uue tootmisliiniga vajate ka spetsialiste?

Alar Salum, Consolis Baltikumi üksuse juht: “Jah, otsime pidevalt uusi meeskonnaliikmeid, kes eelistavad liikumist soosivat tööd – tehases vajame betoonielementide valmistajaid. Töö on rahvusvahelises ettevõttes, see on stabiilne ning boonustena pakume isiklikke sündmuste- ja sporditoetusi.”

Kas teil on ka kontoris vabu ametipositsioone?

Alar Salum: „ Jah on – otsime oma meeskonnaga liituma projekteerijaid. Kuna pakume täisteenusega betoonelementlahendusi, siis on meie inimestel ainulaadne võimalus näha jooniseid ja seda, kuidas joonised muutuvad reaalseteks elementideks ja reaalseteks hooneteks. Ootame oma majja uusi projekteerijaid, kes on huvitatud maailmatasemel programmide kasutamisest nagu Tekla ja BIM. Kõik insenerid saavad teadmised ja kogemused maailma tipptasemel betoonelementide tootmise valdkonnas. Näen Baltikumis suurt potentsiaali ja tahame kasutada ära kõigi regioonis asuvate üksuste parimad praktikaid, alates projekteerimisalastest ekspertidest kuni tootmis- ja eksporditegevusteni. ”

Mida peaksid uued tulijad teadma töökeskkonnast ja ohutusest teie ettevõttes?

Alar Salum: „Consolise ettevõtted kogu maailmas, nagu ka E-Betoonelement siin Eestis, pööravad suurt tähelepanu ohutuse ja keskkonna küsimustele. Töötame pidevalt ohutusprogrammide kallal ja korraldame kord aastas ohutuspäeva, kus keskendume ainult ohutusküsimustele, näiteks siin Harku tehases pole tööõnnetusi olnud enam kui aasta jooksul. Samuti teeme kõik ökoloogilise jalajälje vähendamiseks – näiteks ehitasime uue lihvitud fassaadide tootmisliini jaoks veepuhastusjaama, et taaskasutada juba kasutatud vett. Kõik need algatused ja täiustused võimaldavad meil olla uuendusmeelsed ja kvaliteedile orienteeritud ettevõte. Kõik andekad inimesed on oodatud meiega liituma!”

Teave

Consolis

Consolis on juhtiv betoonelementidest lahenduste pakkuja Euroopas. Grupp pakub kaasaegseid ja kestvaid betoonkonstruktsioone transpordi-, kommunaal- ja ehitussektoritele. Enam kui 11 000 töötajaga 21 riigis üle maailma oli kontserni käive 2018. aastal 1,5 miljardit eurot. Kasutame unikaalseid projekteerimis-, inseneri-, tootmis- ja projektijuhtimise võimalusi, et muuta toormaterjal tipptoodeteks ja –lahendusteks.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.