Saada vihje
Harjust on kolm Aasta õpetaja kandidaati (0)
Article title
Saku kool: FOTO:Allar Viivik
28. augustil kuulutas haridus- ja teadusminister Mailis Reps peatselt algava kooliaasta puhul toimunud pidulikul haridustöötajate vastuvõtul välja Aasta õpetaja konkursi nominendid 11 kategoorias. Laureaadid selguvad Aasta õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab”, mis toimub 5. oktoobril Jõhvi kontserdimajas.
Kandidaatide hulgas on kolm pedagoogi Harjumaalt, täpsemalt Aegviidust, Sauelt ja Sakust.

Aasta õpetaja 2019 lõppvooru nominendid selgusid riikliku komisjoni põhjalike arutelude tulemusel. Kokku selgitati välja 11 kategooria nominendid.

  • Aasta õppejõu nominendid:

Alar Kilp, Tartu Ülikool

Kaido Kikkas, Tallinna Tehnikaülikool

Tiia Rüütmann, Tallinna Tehnikaülikool

  • Aasta õppeasutuse juhi nominendid:

Eda-Mai Tammiste, Aegviidu Lasteaed, Anija valla lasteaiad, Harjumaa

Maarja Merigan, Tallinna 32. Keskkool

Margo Sootla, Väätsa Põhikool (nüüd Paide Riigigümnaasium), Järvamaa

  • Aasta klassijuhataja nominendid:

Inge Mälzer, Rõuge Põhikool, Võrumaa

Kadi Kaja, Saue Gümnaasium, Harjumaa

Triin Heinsalu, Ristiku Põhikool, Tallinn

  • Aasta kutseõpetaja nominendid:

Kristi Tiido, Tallinna Teeninduskool

Meeta Heinaste, Tallinna Ehituskool

Reet Mets, Heino Elleri nim Tartu Muusikakool

  • Aasta klassiõpetaja nominendid:

Annika Tõnurist, Sillaotsa Kool, Tartumaa

Merike Tiidrus, Kohila Gümnaasium, Raplamaa

Siiri Jõgisuu, Urvaste Kool, Võrumaa

  • Aasta lasteaiaõpetaja nominendid:

Heidi Jakobson, Eralasteaed Kaur, Lääne-Virumaa

Irina Jefimova, Narva Lasteaed Päikene

Kersti Kuusk, Tallinna Endla Lasteaed, Kopli Lasteaed

  • Aasta gümnaasiumiõpetaja nominendid:

Gerrit Kanarbik, Saku Gümnaasium, Harjumaa

Kristelle Kaarmaa, Jõhvi Gümnaasium, Ida-Virumaa

Lauri Mällo, Tartu Jaan Poska Gümnaasium

  • Aasta põhikooli aineõpetaja nominendid:

Julia Smirnova, Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Ida-Virumaa

Kadri Kosk, Tartu Raatuse Kool

Rasmus Kits, Tallinna 21. Kool

  • Aasta tugispetsialisti nominendid:

Krista Leisberg, Emmaste Lasteaed Naksitrallid / Hiiumaa Sotsiaalkeskuse lastekeskus / Emmaste Põhikool

Larissa Tsõganova, Narva Lasteaed Tareke

Raili Lao, Haapsalu Viigi Kool, Läänemaa

  • Aasta hariduse sõbra nominendid:

Estonia SPA Hotels AS, Pärnu

Hannes Maripuu, Tallinna Loomaaed

Virve Õunapuu, Hageri Muuseum, Raplamaa

  • Aasta haridusteo nominendid:

Liikuma kutsuv kool: pilootkoolist mentoriks, Antsla Gümnaasium, Võrumaa

Luua Metsanduskooli õpilaste innovatsiooniprojekt „Flying Forest“, Jõgevamaa

Piirkondlik eesti keele kui teise keele metoodikakeskus, Lasteaed Kelluke, Tartu

Haridus- ja teadusministeerium

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.