Harjumaal alustavad tööd veel üheksa kiiruskaamerat (0)
Teisipäeval, 18. märtsil, alustavad Harjumaa riigimaanteedel kiirusemõõtmist veel üheksa kiiruskaamerat, mis lisanduvad neljale jõuluajal Ääsmäe-Haapsalu maanteele paigaldatud kiiruskaamerale.

Uued kaamerad paiknevad Tallinna-Saku-Laagri, Tallinna-Rannamõisa-Kloogaranna ja Tallinna-Rapla-Türi maanteel nii 50, 70 kui ka 90 km/h alas.

Uued kiiruskaamerad paigaldatakse Tallinna-Saku-Laagri teel (12. kilomeetrile) 70 km/h alasse Saku ja Tallinna ringtee vahelisesse lõiku (kaks kaamerat) ning Tallinna-Rannamõisa-Kloogaranna teele Vääna-Jõesuusse 70 km/h alasse (17. kilomeetrile) ja 50 km/h alasse (18. kilomeetrile), mõlemasse kohta üks kaamera.

Tallinn-Rapla-Türi teele lisandub viis kaamerat: 70 km/h alasse (7. kilomeetrile) Luigele kaks ning 90 km/h alasse (11. kilomeetrile) Saustinõmmele üks ja (17. kilomeetrile) Kirdalusse kaks.

„Kiiruskaamerad on paigaldatud teelõikudele, kus on viimaste aastate jooksul toimunud raskeid liiklusõnnetusi,“ selgitas maanteeameti liiklusekspert Villu Vane ning lisas, et kiiruste kontrolli alla saamine aitab kindlasti vähendada liiklusõnnetuste tekkimise tõenäosust nendel lõikudel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.