Harjumaa laulu- ja tantsupidu sai logo (0)
Juunikuise peo „Koduteel“ logo on kujundatud peo teemast lähtuvalt. Selle kompositsiooni keskseks motiiviks on ratas, mis tähistab liikumist nii ajas kui ruumis.

Ratta kiirte vertikaal ühendab nii maad kui taevast ja horisontaal on meie silmapiiri ulatus ning neli diagonaali ilmakaared igas suunas. Sõõr ühendab kõik need sirged peo ühtseks ajarattaks, mis kulgeb ühe päeva jooksul läbi meie elude.

Ratta kohal asetsevat kaheksakanda võib pidada nii koduteel olijate kaitsjaks kui rändajate kompassiks taevalael. Ümbritsevad väiksed rattad toetavad ja annavad hoogu sellel imelisel koduteel. Värvidest kasutatakse tõrvalillede rohelist ja roosat ning Viimsile omast sinist ning valget.

Ratastel on hea kulgeda läbi Eestimaa looduse ja kodukandi lugude. Ratastel liikudes võib enda ümber kuulda igat loodusehäält, märgata peeneid värvide kooslusi ja tunda oma palgega niitude niiskust ning päikese lõõska. Ratas on ka tüüriratas meremeeste kindlates kätes, laste jooksuratas metsateel ja ajaratas vanaema voki sees.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.