Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus saab uue juhi, Demis Voss lahkub ametist (0) Täiendatud 26.09.2018 kell 12:16
Article title
Demis Voss.
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) saab järgmisest nädalast uue tegevjuhi. Demis Vossi asemel asub ametisse Hannes Ojangu.

Demis Voss ütles, et on töötanud HEAKis kokku 13 aastat, neist viimased viis aastat tegevjuhina. “Mingil hetkel tuleb teha muudatusi endas ja ka organisatsioonis. Üldiselt on hea, kui see hetk ise ära tabada,” rääkis ta lahkumisest.

Vossi sõnul oleks ta tegevuse üle andnud järgmise aasta suvel, kuid nagu ütleb, siis “elu tuli vahele“.

“Uus väljakutse viib mind sotsiaalhoolekande ja sotsiaalse ettevõtluse valdkonda. Puuetega inimeste arv on Eestis tervikuna suurenenud viimase 10 aasta jooksul 31 protsenti ehk 153 000ni, Harjumaal 41 000ni,” ütles Voss. „Kuid ka nemad väärivad samuti hoolivat elukeskkonda ning eneseteostusvõimalusi. Selleks tuleb otsida neile sobivat tööd. Seda lähen appi tegema sihtasutusse Hea Hoog, mis loob ja vahendab tööd psüühilise erivajadusega inimestele.”

Hannes Ojangu. 

“Minu volitused algavad 1. oktoobril ja füüsiliselt tööpostile asun 2. oktoobril,” kinnitas uus juht Hannes Ojangu Harju Elule.

“Varasemalt olen aastaid töötanud pangandussektoris ettevõtete panganduse suunal. Olen ametis olnud erinevatel ametikohtadel, kus olen saanud kaasa lüüa ja juhtida ettevõtetele suunatud pangateenuste väärtuspakkumiste kujundamist ja disaini kui ka segmendipõhiste teenidusmudelite kujundamist,” rääkis Ojangu.

Lisaks on ta aidanud kaasa tehnoloogiaettevõtete edendamisele. Seda Sas Tallinna Teaduspark Tehnopol, kus töötas peaaegu kümme aastat. “Tegelesin seal algselt erinevate äriarendusteenuste pakkumisega ning hiljem vastutasin Tehnopoli finants- ja administratiivtegevuste eest,” ütles Ojangu.

Miks otsustas Ojangu kandideerida HEAKi juhi kohale? “Olen mõnda aega tundnud sisemist tahet ja motivatsiooni panustada Eesti ettevõtluse ja ettevõtlikuse edendamiseks. Ja kui märkasin HEAKi juhi konkurssi, otsustasin sellest osa võtta,” ütles ta.

Kindlasti oli Ojangu jaoks otsustav kaalukauss kohtumine nõukogu liikmetega, kellega olid tal ühised väärtushinnangud ja tulevikuvaated.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.