Elroni rongidel pühapäevast uus sõiduplaan (0)
Eelolevast pühapäevast, 9. detsembrist, muutuvad Elroni rongide sõiduplaanid. Avatakse Tallinna-Viljandi ekspressliin, täiendav ekspressrong lisandub ka Tartu suunale.

“Ekspressühenduse loomine Tallinna ja Viljandi vahel on meil eesmärk olnud juba ammu,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. “Kuna Lelle-Pärnu lõiku me enam teenindada ei saa, oleme selle võrra tihendanud liiklust Tallinnast Raplasse, Türile ja Viljandisse.”

Uus sõiduplaan toob tihedama liikluse ka Tallinnast Tapale, Jõgevale ja Tartusse. Läänesuuna sõiduplaanis olulisi muudatusi ei tule. “Vajadus sõiduplaani tihendamise järele on just tipptundidel, kuid taristu läbilaskevõime tõttu ühtegi rongi lisada ei ole võimalik. Oleme pikalt oodanud, et Pääsküla-Keila raudteelõik ehitataks kogu ulatuses kaheteeliseks. See võimaldaks ka läänesuunal sõiduplaani tihendada ning anda käiku ka kiirronge, mis võimaldaks Tallinna jõuda veelgi kiiremini. Loodame, et see võetakse peagi ette,” ütles Kongo.

9. detsembrist kehtima hakkav sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt, ooteplatvormidelt ning tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.