Ehitame koos Saku kiriku valmis! (0)
Article title
Saku Toomase koguduse kirikuhoone hakkab nägema välja just selline. FOTO: Erakogu

18.juunil pandi pidulikult nurgakivi Saku kirikule. EELK peapiiskop Urmas Viilma, EELK Saku Toomase koguduse õpetaja Magne Mölster, kiriku sihtasutuse nõukogu esimees praost Jüri Vallsalu, sihtasutuse juhatuse esimees Juhan Talpsepp ja koguduse liikmed suutsid kiriku ehituse alustamiseks koguda piisava raha ja käivitada sel kevadel kiriku põhihoone hoogsa ehitamise. See poleks olnud mõeldav ilma sõpruskoguduste ja üksikannetajate toetusteta Soomest, Saksamaalt, Norrast ja mõistagi ka Eestist.

Nüüd on aga aeg, et Saku kiriku kogumahus välja ehitamise rahastamisel suureneks märgatavalt Saku valla ja tema ümbruskonna kodanike osa. Kirik töötab ju eelkõige Harjumaa elanike heaks ning rikastab nii valla kui ka kogu maakonna vaimu- ja kultuurielu, uus paljudeks sündmusteks sobiv kultuuritempel mahutab kuni 200 külastajat.

Kutsun Saku valla ja Harjumaa elanikke liituma Saku Kiriku Ehituse Sihtasutuse Saja ja Viiesaja Klubiga, et saja kuni viiesaja euroga aasta jooksul toetada Saku kiriku ehituse valmimist juba järgmisel või ülejärgmisel aastal. Näiteks kui iga teine Saku valla maksumaksja või iga pere toetaks kiriku ehitust 200 euroga, saaks kirik valmis juba järgmisel aastal.

Annetuse saaja: SA Saku Kiriku Ehitus

EE041010220215648221 (SEB Pank)

EE952200221056504915  (Swedbank)

Rohkem infot ehituse ja annetuse kohta saad veebilehelt: Saku.eelk.ee; või

juhan.talpsepp@gmail.com; tel. 5031298

 

Ivar Raig ,

Saku Kiriku Ehituse Viiesaja Klubi liige,

Saku vallavolikogu liige

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.