Eesti suurim sotsiaalne ettevõte esitab Sulle väljakutse (0)

Kauplustekett Sõbralt Sõbrale esitab Eesti inimestele väljakutse osaleda Hoolime Koos ringluses.

Hoolime Koos ringlus tähendab seda, et iga Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplusest tehtud ost ning neile annetatud puhas ja korralik asi toetab otseselt abi vajavaid lapsi ja peresid ning noorte vaimse tervise edendamist. Head teod saavad teoks läbi Hoolime Koos projektide ning Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskuse.

“Sõbralt Sõbrale soovib olla eesminejaks nii taaskasutus- kui ka heategevusliku mõtteviisi populariseerimisel,” ütleb kauplusteketi tegevjuht Kaspar Nummert. “Selleks tahame tänavu veebruarist juunini kutsuda mitmeid põnevaid persoone, ja loomulikult ka Sind, ühe kuu jooksul tegema võimalikult paljudes kategooriates oste meie kauplustest ning toetama seeläbi abivajajaid,” lisab ta. Sõbralt Sõbrale kauplustest võib leida riided, jalanõusid, kodu- ja hobikaupa, tekstiili, mööblit, kingitusi ja palju muud.

“Väljakutses osaledes saad olla eeskujuks ja inspiratsiooniks oma tutvusringkonnas ning ühtlasi osaleda igakuistes kampaania auhinnaloosides,” räägib tegevjuht. Kampaaniaga on lubanud juba liituda näiteks Púr Múdd liige Oliver Rõõmus või Naabrist Parem saates osalenud Kristjan ja Marleen ning Karl-Sander ja Helen Saarik.

Väljakutses osalemiseks tuleb Sõbralt Sõbrale Instagramist või Facebooki lehelt alla laadida Hoolime Koos ringluse väljakutse pilt, tarbida ühe kuu jooksul mitmekülgselt ja mõistlikult Sõbralt Sõbrale kauplustes ning anda teada, mitmes kategoorias õnnestus taaskasutades hakkama saada. Kõigi osalejate vahel loositakse igal kuul välja neli 25 euro väärtuses kinkekaarti.

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõte, millele kuulub 18 taaskasutuskauplust 14 linnas üle Eesti, lisaks üks kauplus Leedus. Poodidest leiab riideid, mööblit, raamatuid, mänguasju ja kodukaupu. Teenitud tulu abil aidatakse puudustkannatavaid lapsi ja peresid.

Illustreerivad fotod.

Lisainfo Kaspar Nummert, Sõbralt Sõbrale kauplusteketi tegevjuht, +372 5345 0603, sobraltsobrale.ee

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.