Baltic Restaurants Estonia: rahulolevad töötajad = rahulolevad kliendid! (0)

Baltic Restaurants Estonia AS, mille kaubamärkide hulka kuuluvad Daily, Take Off ja Subway, teenindada on 170 erinevat toitlustuskohta üle Eesti, olles tööandjaks ligi 600 inimesele. Erinevaid maitseid on toidumaastikul teatavasti sama palju, kui erinevaid inimesi, mistõttu pole võimalik ühtviisi kõigile meele järele olla, kuid sellest hoolimata oleme tervislike toitude ja imeheade maitsetega võitnud paljude erinevate klientide poolehoiu.

Rahulolevate klientide taga on eelkõige motiveeritud töötajad, mistõttu paneme püsivalt suurt rõhku kaasaegsele töökeskkonnale ja pakume vähemalt sektori keskmist töötasu. Samuti ootab kõiki töötajaid motivatsioonipakett, tervise- või sporditoetuse näol ning võimalused arenemiseks ja koolitusteks. Baltic Restaurants on kindel tööandja, kus töötaja ei pea muretsema palga laekumise pärast ka siis, kui ühiskondlikud olud on keerulised. Juhid on sõbralikud ja avatud – nende poole võib alati kõigi muredega pöörduda ning kõigi töötajate soove võetakse arvesse.

Tegemist on suurima toitlustusteenust pakkuva ettevõttega Eestis, mis tegutseb nii koolides, lasteaedades, haiglates ja büroohoonetes kui ka Tallinna Lennujaamas ning Saaremaa ja Hiiumaa vahelistel praamidel. Vaatamata meeskonna suurusele on tiim kokkuhoidev ja armastab ühistegevusi – olgu see siis spordipäev, loomaaia külastus või uusaastapidu. Kõigi töötajate tähtpäevi peetakse auga meeles ja töövõite tähistatakse ühiselt.

Pakume rõõmuga võimalust praktikantidele omandada esimene töökogemus nii suurköögis kui ka kontoris. Olemasolevate töötajate hoidmine on oluline, seega soodustame ettevõttesisest liikumist karjääriredelil. Meie eesmärgiks on pakkuda töötajatele tööd, mis on hingelähedane. Samuti on olulisel kohal tööohutus ja turvaline töökeskkond.

Põhjuseid liituda Baltic Restaurants Estonia tööka tiimiga on palju. See on suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad läbi elu õppida ja teha võimsaid karjääritõuse, kasvõi abitöölisest filiaalijuhiks.

Tule ka Sina meie ridadesse – vaata lähemalt tööootab.ee!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.