ATKO kõrvaldatakse liinihangetelt (1)

MTÜ Põhja-Eesti ühistranspordikeskusel (PEÜK) on mitmeid pretensioone OÜle ATKO Liinid sõlmitud lepingute täitmise suhtes. PEÜK tegevdirektori Vello Jõgisoo sõnul pole nõuetekohaselt täidetud Harju maakonna läänesuuna avaliku teenindamise lepingut, samuti Harju maakonna idasuuna, Harku valla, Keila valla (tänaseks Lääne-Harju), Jõelähtme valla ja Kose lepingut.

“Lepingute täitmisel on ilmnenud hulgaliselt asjaolusid, mis kogumis on seadnud kahtluse alla pakkuja OÜ ATKO Liinid usaldusväärsuse lepingupartnerina. ATKO Liinid OÜga sõlmitud hankelepingute täitmisel esinevad pidevad ja olulised lepingurikkumised, mille tagajärjel on Keskus rakendanud sanktsioone, ent vaatamata keskuse korduvatele pretensioonidele ei ole vedaja suutnud leida efektiivseid meetmeid reisijateveo kvaliteedi parandamiseks,” ütles Jõgisoo Harju Elule.

Seetõttu on ühistranspordikeskus otsustanud OÜ ATKO Liinid riigihangetelt „Avaliku bussiliiniveo korraldamine Harju maakonna ida 2 suuna bussiliinidel“ ja „Avaliku bussiliiniveo korraldamine Harju maakonna lääne 2 suuna bussiliinidel“ kõrvaldada.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.