Andre Sepp Raasikul võimupööret ei plaani (0)
Eile, pärast endise peaministri Andrus Ansipi naasmist riigikokku jäi kohast ja riigikogu liikme staatusest ilma endine Raasiku vallavanem Andre Sepp.

Mida pärast tööd parlamendis plaanite edasi teha?

Andre Sepp: Teavitasin Raasiku vallavolikogu, et asun nüüd taas volikogu liikmeks.
Riigikogusse minnes ma sellest kohast vastavalt seadusele teatavasti loobusin.

Töö volikogus ei anna veel täit töökohta…

Jätkan praegu riigikogu asendusliikmena, ees seisavad europarlamendi valimised, kuhu meie erakonnast kandideerib riigikogu majanduskomisjoni esimees Kaja Kallas. Nii et mõne kuu pärast on pilt selgem.

Mitu korda te riigikogu istungitel sõna võtsite või mitu eelnõud algatasite?

Eelnõude algatamine on teatavasti rohkem opositsiooni tegevus. Mis puudutab sõnavõttudesse, siis täpset arvu ma ei tea, seda võib igaüks riigikogu statistikast vajadusel järele uurida. Igal juhul neid oli.

Millist sõnavõttu või ettekannet peate kaalukaimaks oma töös kolme ja poole aasta jooksul parlamendis?

Kahtlemata oli selleks minu ettekanne kohalike teede olukorrast, mille tegin riigikogu täiskogule 12. detsembril 2013. aastal. Ettekanne oli ette valmistatud komisjoni poolt, mina olin ettekandjaks ehk raportööriks.

Olite 13 aastat Raasiku vallavanem. Kas Teie naasmisega Raasiku vallavolikokku võib toimuda vallas ka võimuvahetus?

Ma pole sellele mõelnud… Ja see pole ka võimalik. Olen Reformierakonna liige ja meil on Raasikul kuus kohta. Minu lisandudes ju Reformierakonna kohtade arv ei kasva. Nii et koalitsioon jätkab. Raasikul on konkursi korras tööle võetud vallavanem Raivo Uukkivi, kes on oma tööga minu kui vallakodaniku arvates toime tulnud ja poliitilised eelistused ei mängi siin rolli.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.