Saada vihje
TULEMUSED ÜLE HARJUMAA: Esialgsed volikogude koosseisud ja häältesaak (0)

ANIJA VALD
Valimisliit Anija-Aegviidu Ühendus 53.3% 11 mandaati
Keskerakond 28.2% 5 mandaati
Reformierakond 15.5% 3 mandaati
IRL 3%

Arvi Karotam VL Anija-Aegviidu Ühendus 402 häält
Riivo Noor VL Anija-Aegviidu Ühendus 208
Peep Kask Reformierakond 131
Margus Nõlvak VL Anija-Aegviidu Ühendus 97
Jüri Lillsoo Keskerakond 80
Natalija Jakovenko Keskerakond 74
Ranno Soots VL Anija-Aegviidu Ühendus 73
Jaanus Kalev Keskerakond 65
Kaisa Tamkivi VL Anija-Aegviidu Ühendus 62
Kalle Saarmas Reformierakond 54
Aare Nurm VL Anija-Aegviidu Ühendus 49
Jaan Oruaas VL Anija-Aegviidu Ühendus 48
Rene Kaalo VL Anija-Aegviidu Ühendus 48
Inga Koitla Reformierakond 47
Inga Leoke-Bosenko Keskerakond 44
Priit Raudkivi VL Anija-Aegviidu Ühendus 44
Heli Karu VL Anija-Aegviidu Ühendus 42
Viktor Kropatšjov VL Anija-Aegviidu Ühendus 41
Marina Petrova Keskerakond 37

HARKU VALD
IRL 32.9% 7 mandaati
Reformierakond 24.8% 6 mandaati
Valimisliit “Harku Liit” 18.3% 4 mandaati
EKRE  11% 2 mandaati
Keskerakond 6.8% 1 mandaat
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5.3% 1 mandaat
Üksikkandidaadid  0.9%

Kaupo Rätsepp IRL 635
Kalle Palling Reformierakond 417
Jaanus Härms EKRE 354
Aule Kikas VL “Harku Liit” 259
Val Rajasaar VL “Harku Liit” 210
Ott Kasuri Reformierakond 208
Anne-Ly Gross-Mitt Reformierakond 187
Vello Viiburg IRL 156
Galina Kostõleva Keskerakond 154
Erik Sandla IRL 151
Meelis Härms IRL 132
Tõnu Oja Sotsiaaldemokraatlik Erakond 128
Kalev Konsa VL “Harku Liit” 105
Riho Saksus EKRE 98
Erik Lepikson Reformierakond 93
Aadu Kana IRL 81
Maris Viisileht Reformierakond 79
Kaido Kruusoja IRL 78
Priit Kotkas VL “Harku Liit” 74
Ene Alttoa IRL 71
Rainer Ottis Reformierakond 51

JÕELÄHTME VALD
Reformierakond 56.1% 10 mandaati
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 16.4% 3 mandaati
EKRE 11.2% 2 mandaati
Keskerakond 8.4% 1 mandaat
Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme 7.1% 1 mandaat
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine 0.8%

Andrus Umboja Reformierakond 449
Väino Haab Reformierakond 109
Art Kuum Reformierakond 105
Merike Metstak Sotsiaaldemokraatlik Erakond 101
Tõnu Vaher Reformierakond 97
Tiia Välk VL Kogukondlik Jõelähtme 96
Robert Antropov Keskerakond 94
Riimas Ukanis Reformierakond 88
Toomas Laanejõe Reformierakond 88
Tõnis Tuuder Reformierakond 79
Maido Pajo EKRE 71
Jüri Paavel Reformierakond 70
Anneli Raudlam Reformierakond 69
Priit Põldma Reformierakond 67
Allar-Reinhold Veelmaa Sotsiaaldemokraatlik Erakond 56
Kalev Tulits EKRE 54
Arno Kannike Sotsiaaldemokraatlik Erakond 39

KEILA LINN
Reformierakond 55.9% 12 mandaati
Valimisliit Sõbralik Keila 22.1% 4 mandaati
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10.2% 2 mandaati
Keskerakond 7% 1 mandaat
IRL 4.8%

Enno Fels Reformierakond 733
Timo Suslov Reformierakond 258
Erki Fels Reformierakond 198
Anneli Pärlin VL Sõbralik Keila 167
Tanel Mõistus Reformierakond 159
Inge Angerjas Reformierakond 153
Jaan Murdla VL Sõbralik Keila 146
Viljar Paalaroos VL Sõbralik Keila 127
Kalle Kask Reformierakond 123
Mati Krusel Reformierakond 86
Elmet Puhm VL Sõbralik Keila 82
Kadri Tomera Sotsiaaldemokraatlik Erakond 77
Mati Õunloo Sotsiaaldemokraatlik Erakond 71
Snežana Ušakova Keskerakond 69
Tarmo Tamkivi Reformierakond 55
Ivar Krustok Reformierakond 54
Margus Välja Reformierakond 45
Tanel Suslov Reformierakond 40
Andrus Loog Reformierakond 38

KIILI VALD
Valimisliit Kiili Külade Ühendus 55.7% 10 mandaati
Valimisliit Kiili Arenema – RESTART 32.5% 6 mandaati
Reformierakond 7.3% 1 mandaat
EKRE 4.6%

Aimur Liiva VL Kiili Külade Ühendus 470
Merje Volt VL Kiili Külade Ühendus 210
Mihkel Rebane VL Kiili Külade Ühendus 136
Mikk Rannik VL Kiili Külade Ühendus 102
Heret Annus VL Kiili Külade Ühendus 94
Erki Arakas VL Kiili Arenema – RESTART 91
Vambo Kaal VL Kiili Arenema – RESTART 91
Indrek Grusdam VL Kiili Arenema – RESTART 80
Kaire Nuut Reformierakond 77
Maarika Nimmo VL Kiili Külade Ühendus 71
Marek Vainola VL Kiili Külade Ühendus 59
Peeter Veltmann VL Kiili Arenema – RESTART 54
Toomas Väljataga VL Kiili Külade Ühendus 49
Esta Kullamaa VL Kiili Arenema – RESTART 46
Monica Allikas VL Kiili Külade Ühendus 41
Anett Leosk VL Kiili Arenema – RESTART 37
Elar Jets VL Kiili Külade Ühendus 32

KOSE VALD
Valimisliit Meie Vald 44.8% 9 mandaati
Valimisliit Uus Aeg 34.9% 7 mandaati
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 13.9% 3 mandaati
Keskerakond 4.4%
Sauna valimisliit 2%

Siim Pohlak VL Uus Aeg 214
Merle Pussak VL Meie Vald 201
Eero Leedmaa VL Meie Vald 177
Aivar Pohlak VL Uus Aeg 163
Ott Valdma Sotsiaaldemokraatlik Erakond 155
Uno Silberg VL Meie Vald 124
Astrid Ojasoon Sotsiaaldemokraatlik Erakond 106
Andres Õis VL Uus Aeg 91
Mirko Kiison VL Uus Aeg 87
Alvar Kasera VL Meie Vald 77
Tiiu Jalg VL Uus Aeg 69
Kalle Pormann VL Meie Vald 67
Timo Nikitin VL Uus Aeg 66
Tiit Mae VL Meie Vald 61
Ruttar Roht VL Meie Vald 57
Annely Tisler VL Uus Aeg 50
Sander Prits VL Meie Vald 49
Janno Jõffert VL Meie Vald 38
Margit Mikk Sotsiaaldemokraatlik Erakond 35

KUUSALU VALD
Valimisliit Ühine Kodu 41.1% 9 mandaati
Valimisliit Üks Kuusalu Vald 27.2% 5 mandaati
EKRE 9.3% 2 mandaati
Valimisliit Arenev Kuusalu vald 9.1% 1 mandaat
Reformierakond 6.1% 1 mandaat
Keskerakond 5.7% 1 mandaat
Üksikkandidaadid 1.4%

Urmas Kirtsi VL Ühine Kodu 245
Marti Hääl VL Üks Kuusalu Vald 128
Kaupo Parve VL Ühine Kodu 127
Mait Kröönström VL Üks Kuusalu Vald 112
Sulev Valdmaa EKRE 107
Margus Soom Reformierakond 99
Andres Paomees VL Ühine Kodu 90
Andres Heinver VL Üks Kuusalu Vald 84
Kristo Palu VL Üks Kuusalu Vald 83
Kalmer Märtson VL Ühine Kodu 77
Ingeldrin Aug VL Üks Kuusalu Vald 58
Rasmus Merivoo VL Arenev Kuusalu vald 51
Madis Praks VL Ühine Kodu 50
Ilvard Eeriksoo VL Ühine Kodu 49
Mart Sestverk VL Ühine Kodu 49
Mairika Rajaväli EKRE 40
Andres Allmägi VL Ühine Kodu 38
Urmo Ristisaar VL Ühine Kodu 37
Värner Lootsmann Keskerakond 33

LOKSA LINN
Keskerakond 82.1% 13 mandaati
IRL 17.9% 2 mandaati

Ilmi Ternovskaja IRL 84
Andres Kaskla Keskerakond 66
Rein Heina Keskerakond 58
Marija Kudrjakova Keskerakond 57
Galina Nikitina Keskerakond 45
Viktor Fjodorov Keskerakond 43
Juri Grill Keskerakond 40
Artur Allmägi Keskerakond 35
Deivi Loomus Keskerakond 32
Jelena Täht Keskerakond 32
Ignar Tamsalu IRL 31
Heiki Tudre Keskerakond 29
Margit Amer Keskerakond 27
Natalja Kalinina Keskerakond 26
Olga Maslova Keskerakond 24

LÄÄNE-HARJU VALD
Valimisliit “Valimisliitude Ühendus” 53.1% 13 mandaati
Reformierakond 18.6% 4 mandaati
Valimisliit “Hea Tahe” 17.3% 4 mandaati
IRL 3.7%
Valimisliit “Uus Vald” 2.6%
Keskerakond 2.5%
EKRE 2.3%

Jaanus Saat VL “Valimisliitude Ühendus” 400
Leemet Vaikmaa VL “Valimisliitude Ühendus” 290
Katrin Glaase VL “Valimisliitude Ühendus” 231
Eldar Toonverk VL “Hea Tahe” 196
Kalev Laast Reformierakond 185
Mati Vetevool VL “Valimisliitude Ühendus” 169
Jaan Alver Reformierakond 152
Valentina Pivovarova VL “Hea Tahe” 143
Elena Villmann VL “Hea Tahe” 142
Mart Mets VL “Valimisliitude Ühendus” 141
Külli Tammur VL “Valimisliitude Ühendus” 134
Nikolai Pitšugov VL “Valimisliitude Ühendus” 129
Kuldar Vassiljev VL “Valimisliitude Ühendus” 124
Tanel Lambing VL “Valimisliitude Ühendus” 114
Viktoria Visbek VL “Valimisliitude Ühendus” 108
Kadri Kurm Reformierakond 96
Olga Kugal VL “Valimisliitude Ühendus” 91
Jelena Razdorskaja VL “Valimisliitude Ühendus” 88
Vladimir Kamoza VL “Hea Tahe” 86
Eda Arusoo VL “Valimisliitude Ühendus” 84
Indrek Migur Reformierakond 62

MAARDU LINN
Keskerakond 59.8% 15 mandaati
Edgar Savisaare Valimisliit 11.1% 2 mandaati
Valimisliit Maardu-meie kodu 8% 2 mandaati
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 7.5% 1 mandaat
Valimisliit Meie Maardu 6.8% 1 mandaat
Reformierakond 4%
IRL 1.9%
Üksikkandidaadid 0.6%
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine 0.4%

Vladimir Arhipov Keskerakond 928
Nikolai Degtjarenko Edgar Savisaare Valimisliit 496
Valev Kald Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 330
Jevgeni Golovatš Keskerakond 306
Eduard Tanvel VL Meie Maardu 249
Erika Tiganik Keskerakond 172
Ants Raudla Keskerakond 136
Natalia Kurževa Keskerakond 118
Elviira Piiskoppel VL Maardu – meie kodu 118
Boriss Slepikovski VL Maardu – meie kodu 113
Pavel Arhipov Keskerakond 107
Tüüne Nikolajeva Keskerakond 106
Niina Netšajeva Keskerakond 92
Pavel Kuusik Keskerakond 89
Ailar Lyra Keskerakond 87
Liidia Bodnar Keskerakond 70
Ravil Aljukov Keskerakond 69
Jelena Smirnova Keskerakond 68
Larissa Voitko Keskerakond 64
Margarita Sumina Keskerakond 63
Aivar Park Edgar Savisaare Valimisliit 58

RAASIKU VALD
Valimisliit Raasiku Vald 43.6% 8 mandaati
Kodukoha eest valimisliit 34.7% 7 mandaati
Üksikkandidaadid 11.1% 1 mandaat
Valimisliit Üheskoos Edasi 8.2% 1 mandaat
IRL 2.4%

Garina Toomingas Üksikkandidaat 258
Andre Sepp VL Raasiku Vald 229
Avo Möls Kodukoha eest valimisliit 140
Aare Ets VL Raasiku Vald 120
Tiina Rühka VL Raasiku Vald 87
Ants Kivimäe Kodukoha eest valimisliit 83
Ivar Vilberg VL Raasiku Vald 81
Maarja Sikut Kodukoha eest valimisliit 67
Helle Vaga VL Raasiku Vald 55
Andres Kallaste VL Raasiku Vald 53
Olev Sinijärv Kodukoha eest valimisliit 52
Marianne Loik VL Raasiku Vald 50
Rene Lill Kodukoha eest valimisliit 48
Anne Veltmann-Veski Kodukoha eest valimisliit 47
Are Kaurit VL Raasiku Vald 43
Kadi Tammaru Kodukoha eest valimisliit 38
Tõnu Suurkuusk VL Üheskoos Edasi 28

RAE VALD
Reformierakond 52.5% 14 mandaati
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 17.5% 4 mandaati
IRL 11.9% 3 mandaati
EKRE 8.9% 2 mandaati
Keskerakond 8.5% 2 mandaati
Üksikkandidaadid 0.7%

Mart Võrklaev Reformierakond 1291
Raivo Uukkivi Sotsiaaldemokraatlik Erakond 536
Laine Randjärv Reformierakond 311
Indrek Uuemaa Keskerakond 274
Meelis Rosenfeld EKRE 194
Krister Parbo Sotsiaaldemokraatlik Erakond 176
Madis Sarik Reformierakond 169
Raul Siem EKRE 164
Priit Põldmäe IRL 162
Kalle Isand Reformierakond 157
Kaarel Kais Reformierakond 144
Tõnis Kõiv Reformierakond 136
Margus Valgma Sotsiaaldemokraatlik Erakond 127
Jens Vendel Reformierakond 123
Andrus Ansip Reformierakond 120
Bärbel Salumäe Reformierakond 119
Henri Ausmaa Reformierakond 106
Ülo Timuska IRL 97
Oleg Tšubarov Keskerakond 96
Aivo Hommik Reformierakond 84
Helen Kübar Reformierakond 80
Tarmo Gutmann Reformierakond 76
Gerli Lehe IRL 75
Tairi Tikko Reformierakond 75
Velor Viitak Sotsiaaldemokraatlik Erakond 47

SAKU VALD
Valimisliit Väikelinn 31.6% 6 mandaati
Reformierakond 25.9% 5 mandaati
Valimisliit Kodu 19.4% 4 mandaati
Valimisliit Edumeel 14.3% 3 mandaati
EKRE 5.8% 1 mandaat
Eesti Keskerakond 86 2%
Valimisliit Mida lubame – seda ka teeme 42 1%

Tiit Vahenõmm Reformierakond 305
Marti Rehemaa VL Väikelinn 252
Tanel Ots VL Väikelinn 167
Henrik Raave VL Edumeel 147
Arvo Pärniste Reformierakond 126
Annely-Thea Häggblom VL Väikelinn 118
Peeter Leidmaa VL Väikelinn 106
Mart Siimann VL Väikelinn 103
Hasso Uuetoa EKRE 98
Lemmi Oro VL Kodu 97
Ivar Raig VL Väikelinn 87
Mall Petersen VL Kodu 80
Tõnis Milling Reformierakond 78
Marianne Rande VL Edumeel 75
Argo Zirk VL Kodu 73
Jaan Plado VL Edumeel 71
Merike Sisask VL Kodu 68
Anton Noor Reformierakond 58
Katrin Krasilnikov Reformierakond 58

SAUE VALD
Saue valimisliit “Koostöö – Meie vald” 44.7% 13 mandaati
Reformierakond 16.6% 5 mandaati
Keskerakond 10% 3 mandaati
IRL 9.7% 3 mandaati
EKRE 9.5% 2 mandaati
Valimisliit Meie 5.7% 1 mandaat
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3.5%
Üksikkandidaadid 0.3%

Andres Laisk VL “Koostöö – Meie vald” 1076
Madis Milling Reformierakond 676
Henn Põlluaas EKRE 547
Riho Johanson Reformierakond 279
Eero Kaljuste VL “Koostöö – Meie vald” 225
Jaanus Kallion VL “Koostöö – Meie vald” 182
Harry Pajundi Reformierakond 173
Toomas Vitsut Keskerakond 172
Juhan Särgava Keskerakond 165
Toomas Artma VL “Koostöö – Meie vald” 156
Tiia Rosenberg VL “Koostöö – Meie vald” 136
Tõnu Urva EKRE 134
Nils Joonas Põldme VL “Koostöö – Meie vald” 133
Enn Karu VL “Koostöö – Meie vald” 129
Tormi Tabor VL “Koostöö – Meie vald” 128
Valdis Toomast IRL 126
Diana Poudel VL “Koostöö – Meie vald” 125
Aavo Sõrmus VL “Koostöö – Meie vald” 124
Einar Alliksaar VL “Koostöö – Meie vald” 122
Valeri Alba Keskerakond 118
Maris Zernand-Vilson VL “Koostöö – Meie vald” 108
Kuldar Paju VL “Koostöö – Meie vald” 101
Mihhail Jallajas VL Meie 99
Tiit Isop Reformierakond 81
Kaire Sildnik Reformierakond 76
Kaido Katalsepp IRL 74
Andres Kaarmann IRL 70

VIIMSI VALD
Reformierakond 37.9% 9 mandaati
IRL 11.9% 3 mandaati
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11.7% 2 mandaati
EKRE 10.5% 2 mandaati
Keskerakond 8.5% 2 mandaati
Valimisliit Kogukondade Viimsi 7.9% 2 mandaati
Valimisliit Rannarahvas 6.9% 1 mandaat
Tuleviku Viimsi valimisliit 4.6%
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 0.2%

Siim Kallas Reformierakond 1082
Taavi Kotka Reformierakond 384
Hannes Võrno EKRE 341
Ivo Rull VL Kogukondade Viimsi 290
Mari-Ann Kelam IRL 270
Oliver Liidemann Keskerakond 230
Jan Trei IRL 212
Aivar Sõerd Reformierakond 211
Urve Palo Sotsiaaldemokraatlik Erakond 178
Kristjan Jõekalda Reformierakond 177
Tanel Einaste Reformierakond 171
Raimo Tann Sotsiaaldemokraatlik Erakond 151
Oksana Šelenjova Keskerakond 140
Ants Erm VL Kogukondade Viimsi 138
Janek Murakas Reformierakond 134
Riina Aasma Reformierakond 134
Priit Robas IRL 130
Jüri Kruusvee VL Rannarahvas 113
Taivo Luik Reformierakond 111
Madis Saretok EKRE 103
Valdur Kahro Reformierakond 102

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.