Saada vihje
TABEL: Kes pääsesid Harjumaalt noorte laulu- ja tantsupeole (0)
1.-2. klassi segarühm Vääna Mõisakooli 1. klassi segarühm Anne Änilane
1.-2. klassi segarühm Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli rahvatantsurühm Ave Altmets
1.-2. klassi segarühm Kose Gümnaasiumi 1.-2. kl. tantsurühm Ave Altmets
1.-2. klassi segarühm Randvere Kooli Rahvatantsuselt “Pääsuke” lasterühm 4 Anli Soosaar
1.-2. klassi segarühm Harkujärve kooli rahvatantsurühm (1.-2. klass) Kätrin Järvis
1.-2. klassi segarühm Keila Kooli 1.klassi rahvatantsurühm Kaia Kärner
1.-2. klassi segarühm Maardu Gümnasiumi 1.-2. kl Anu Sikka
1.-2. klassi segarühm Ruila Põhikooli 1.-2. klassi segarühm Helena Pihel
1.-2. klassi segarühm Keila Kooli 2. klassi rühm Kaia Kärner
1.-2. klassi segarühm Püünsi Kooli 1.-2.klassi rahvatantsurühm Hele Pomerants
1.-2. klassi segarühm Ääsmäe Põhikooli 1. -2.klassi rahvatantsurühm Piret Kunts
1.-2. klassi segarühm Loo keskkooli 1.-2. klassi tantsurühm Killu Tiigimäe
1.-2. klassi segarühm Ääsmäe Põhikooli 1. -2. klassi tantsurühm Piret Kunts
1.-2. klassi segarühm Laulasmaa Kooli 2. klassi rahvatantsurühm Aala Kraaner
1.-2. klassi segarühm Viimsi Kool 1.-2. klasside rühm Agne Kurrikoff Herman
1.-2. klassi segarühm Kuusalu Keskkooli 2.b klassi tantsurühm Kaja Astrid Reiska
1.-2. klassi segarühm Turba Kooli 1.-2. klassi tantsurühm Anne Kübarsepp
1.-2. klassi segarühm Tabasalu kooli 1.-2. kl. Astrid Väizene
1.-2. klassi segarühm Jüri Gümnaasiumi 2. kl rahvatantsurühm Linda Pihu
1.-2. klassi segarühm Nissi põhikooli 1.-3.klassi rahvatantsurühm Helena Mõistlik
1.-2. klassi segarühm Saku Gümnaasiumi 1. klass Marje Kaselaid
1-häälne mudilaskoor Tabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU 1-häälne mudilaskoori Piret Puusta
1-häälne mudilaskoor Keila Kooli ühehäälne mudilaskoor Anu Matteus
1-häälne mudilaskoor Kuusalu Keskkooli 2. kl.mudilaskoor Niina Esko
1-häälne mudilaskoor Viimsi Keskkooli 1. klasside mudilaskoor Mari Liis Rahumets
1-häälne mudilaskoor Vääna Mõisakooli I-II klassi mudilaskoor Katrin Järvlepp
1-häälne mudilaskoor Keila Kooli mudilaskoor Laululust Kadri Leping
1-häälne mudilaskoor Haabneeme Kooli 1. klasside 1-häälne mudilaskoor Age Toomsalu
2.-3. klassi segarühm Aruküla Põhikooli 2. klassi segarühm “Mikud-Mannid” Kaja Arusalu
2.-3. klassi segarühm Kuusalu KK 2. klassi rahvatantsurühm Krista Kukk
2.-3. klassi segarühm Haabneeme Kooli tantsurühm Kairi Lehtpuu
2.-3. klassi segarühm Saku Gümnaasiumi 3.b klassi rahvatantsurühm Marje Kaselaid
2.-3. klassi segarühm Harkujärve kooli rahvatantsurühm (noorem rühm) Kätrin Järvis
2.-3. klassi segarühm Laulasmaa Kooli 2.-3.klassi rahvatantsurühm Aala Kraaner
2.-3. klassi segarühm Saue Gümnaasiumi 2.-3. klassi rahvatantsurühm Tõrukesed Malle Liiv
2.-3. klassi segarühm Lagedi Kooli 2.-3. klassi segarahvatantsurühm Tiina Ojabstein
2.-3. klassi segarühm Jüri Gümnaasiumi 3.a klassi rahvatantsurühm Linda Pihu
2.-3. klassi segarühm Keila Kooli 3.klassi rahvatantsurühm Birgit Erlemann
2.-3. klassi segarühm Kuusalu Keskkooli 3.klassi tantsurühm Kaja Astrid Reiska
2.-3. klassi segarühm Laagri Kooli 2.-3. kl rahvatantsurühm Mari Tomp
2.-3. klassi segarühm Kose Gümnaasiumi 3.klassi rahvatantsurühm Leida Tiis
3.-4. klassi segarühm Randvere Kooli Rahvatantsuselts “Pääsuke” lasterühm 3 Anli Soosaar
3.-4. klassi segarühm Laulasmaa Kooli 3.-4.klassi rahvatantsurühm Aala Kraaner
3.-4. klassi segarühm Peetri Lasteaed-Põhikool “Peetrikesed” Merleen Läänemägi
3.-4. klassi segarühm Ruila Põhikooli 3.-4. klassi segarüm Helena Pihel
3.-4. klassi segarühm Muraste II Astrid Väizene
3.-4. klassi segarühm Püünsi kooli 3.-4.klassi rahvatantsurühm Hele Pomerants
3.-4. klassi segarühm Viimsi Kooli 3.-4 klasside rühm Agne Kurrikoff Herman
5.-6. klassi segarühm Kose Gümnaasiumi 5.-6. klassi tantsurühm Ave Altmets
5.-6. klassi segarühm Kuusalu kooli V klassi segarühm Eelika Krasmus
5.-6. klassi segarühm Randvere Kooli Rahvatantsuselts Pääsuke lasterühm 2 Anli Soosaar
5.-6. klassi segarühm Randvere Kooli Rahvatantsuselts Pääsuke lasterühm 1 Anli Soosaar
5.-6. klassi segarühm Viimsi Keskkooli Sõprus
Agne Kurrikoff Herman
5.-6. klassi segarühm Aruküla Põhikooli 5.klassi segarühm “Mikud-Mannid” Kaja Arusalu
5.-6. klassi segarühm Kuusalu Keskkooli 5.-6. kl. lasterühm Krista Kukk
5.-6. klassi segarühm Jüri Gümnaasiumi 5.-6. klasside tantsurühm Helen Lagle
5.-6. klassi segarühm Laagri Kooli 5.-6. kl rahvatantsurühm Mari Tomp
5.-6. klassi segarühm Püünsi Kooli 5.-6.klassi tantsurühm Hele Pomerants
5.-6. klassi segarühm Laulasmaa Kooli 5. klassi rahvatantsurühm Aala Kraaner
5.-6. klassi segarühm Laulasmaa Kooli 6. klassi rahvatantsurühm Aala Kraaner
5.-6. klassi segarühm Kose Gümnaasiumi Lealapsed Lea Danilova
7.-9. klassi segarühm Rae Huvialakooli 6.-7. klassi tantsurühm Linda Pihu
7.-9. klassi segarühm Loksa Gümnaasiumi 7.-8.klassi tantsijad Eelika Krasmus
7.-9. klassi segarühm Jüri Gümnaasiumi 7.-9. kl tantsurühm Liina Roop
7.-9. klassi segarühm Püünsi kooli 7.-9.klassi rahvatantsurühm Hele Pomerants
7.-9. klassi segarühm Oru Põhikooli 7-9 kl.rahvatantsurühm Meeli Tõnismaa
Akordionid Tabasalu Muusikakooli akordionistide ansambel Sirje Roomet Päärmann
Akordionid Kose Muusikakooli akordionistid Karin Sarapuu
Kandled Kandlekiilid Tiina Vaalma
Kandled Huvistuudio Õhin folgiring Lilian Kapp
Kandled Keila Muusikakooli kandleansambel “Peenid Sõrmed” Pille Karras
Kandled Aruküla Huvialakeskus Pääsulind kandlering Piret Sternhof
Koondorkester Rae Huvialakooli rahvapilliansambel Tiina Malkov
Koondorkester Saku Muusikakooli rahvamuusikaansambel Laura Linnaks
Lastekoor Raasiku Põhikooli lastekoor Heli Karu
Lastekoor Saku Gümnaasiumi lastekoor Inga Nurme
Lastekoor Bel canto lastekoor Piret Puusta
Lastekoor Kose Gümnaasiumi Tütarlastekoor Heli Sepp
Lastekoor Saue Gümnaasiumi lastekoor Tirtsutajad Grete Põldma
Lastekoor Jüri Gümnaasiumi lastekoor Hairi Laurand
Lastekoor Loo Keskkooli lastekoor Aive Skuin
Lastekoor Loksa Muusikakooli Lastekoor Teele Utt
Lastekoor Aruküla Vaba Waldorfkooli lastekoor Anu Korsar
Lastekoor Keila Kooli lastekoor Kadi Härma
Lastekoor Kehra Gümnaasiumi lastekoor Liivi Siil
Lastekoor Kuusalu Keskkooli lastekoor Taavi Esko
Lastekoor Üle-eestiline tütarlastekoor Ilmalilled Ave Sopp
Lastekoor Viimsi Keskkooli lastekoor Andrus Kalvet
Lastekoor Laagri Kooli lastekoor Iveta Jürisson
Lastekoor Tabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU lastekoor Piret Puusta
Lastekoor Kiili Gümnaasiumi lastekoor Sirje Kullus
Lastekoor Tabasalu Ühisgümnaasiumi lastekoor Elen Ilves
Lastekoor Maardu Gümnaasiumi lastekoor Darja Selivanova
Lastekoor Paldiski Põhikooli lastekoor Marilys Mirjam Kurg
Lastekoor Aruküla Põhikooli lastekoor Külli Ovir
Lastekoor Oru Põhikooli lastekoor Tiina Mihkelson
liik peol kollektiivi nimi kollektiivi 1 juht
Mandoliinid Huvistuudio Õhin kitarriring Mart Abro
Mudilaskoor Vääna Mõisakooli mudilaskoor Katrin Järvlepp
Mudilaskoor Jüri Gümnaasiumi mudilaskoor Hille Savi
Mudilaskoor Bel canto mudilaskoor Piret Puusta
Mudilaskoor Kurtna Kooli mudilaskoor Triinu Liis Kull
Mudilaskoor Saue Gümnaasiumi Väikeste Tüdrukute Koor Grete Põldma
Mudilaskoor Tabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU mudilaskoor Piret Puusta
Mudilaskoor Haabneeme Kooli mudilaskoor Kati Põder
Mudilaskoor Loo Keskkooli mudilaskoor Leili Värte
Mudilaskoor Harkujärve kooli mudilaskoor SOLEMI Ingrid Kajak
Mudilaskoor Saku Gümnaasiumi mudilaskoor Diana Põld
Mudilaskoor Nissi Põhikooli mudilaskoor Maile Pent
Mudilaskoor Viimsi Keskkooli mudilaskoor Kätlin Puhmaste
Mudilaskoor Sille Krooni Laulustuudio Sille Apri
Mudilaskoor Kehra Gümnaasiumi mudilaskoor Liivi Siil
Mudilaskoor Randvere Kooli mudilaskoor Kerlin Takk
Mudilaskoor Kuusalu Keskkooli 3.-4.kl.mudilaskoor Niina Esko
Mudilaskoor Kallavere Keskkooli mudilaskoor Viive Loov
Mudilaskoor Keila Kooli mudilaskoor Anu Matteus
Mudilaskoor Kose Gümnaasiumi mudilaskoor Anne Kruuse
Mudilaskoor Laagri Kooli mudilaskoor Iveta Jürisson
Mudilaskoor Kiili Gümnaasiumi mudilaskoor Sirje Kullus
Mudilaskoor Lagedi Kooli mudilaskoor Natukene Veel Mari Soone
Mudilaskoor Maardu Gümnaasiumi mudilaskoor Darja Selivanova
Mudilaskoor Paldiski Põhikooli mudilaskoor Marilys Mirjam Kurg
Mudilaskoor Püünsi Kooli mudilaskoor Meryt Pastak
Mudilaskoor Aruküla Põhikooli mudilaskoor Külli Ovir
Mudilaskoor Järveküla Kooli mudilaskoor Ingrid Juht
Mudilaskoor Oru Põhikooli mudilaskoor Tiina Mihkelson
Mudilaskoor Laulasmaa Kooli mudilaskoor Sille Ojastu
Mudilaskoor Vasalemma Põhikooli Mudilaskoor Helen Hiie
Mudilaskoor Peetri Lasteaed-Põhikooli mudilaskoor Killu Rikker
Mudilaskoor Muraste kooli 2-häälne mudilaskoor Triinu Kont Kontson
Mudilaskoor Keila Kooli mudilaskoor Laululust II Kadri Leping
Neidudekoor Saku Gümnaasiumi neidudekoor Inga Nurme
Neidudekoor Bel canto kammerkoor Piret Puusta
Neidudekoor Leelo vol.2 Toomas Voll
Neiduderühm Kose Gümnaasiumi neidude rahvatantsurühm Leida Tiis
Neiduderühm Ääsmäe Neiduderühm Piret Kunts
Noormeestekoor Saue Noorte Meeste Koor Elviira Alamaa
Noormeestekoor Harju-Jaani Noorte Meeskoor Heli Karu
Noorte segarühm Kuusalu Keskkooli segarühm Eelika Krasmus
Noorte segarühm Kuusalu Keskkooli noorterühm Krista Kukk
Noorte segarühm Jüri Gümnaasiumi noorterühm Liina Roop
Noorte sümfooniaorkester Harjumaa Keelpilliorkester Hando Põldmäe
Noorte sümfooniaorkester Kuusalu Kunstide Kooli orkester Ott Kask
Noorte sümfooniaorkester Viimsi Muusikakooli Sümfooniaorkester Ott Kask
Poistekoor Raasiku Põhikooli poistekoor Heli Karu
Poistekoor Saku Gümnaasiumi poistekoor Inga Nurme
Poistekoor Kose Gümnaasiumi poistekoor Heli Sepp
Poistekoor Kiili Gümnaasiumi poistekoor Piret Artjušin
Poistekoor Loo Keskkooli poistekoor Leili Värte
Poistekoor Jüri Gümnaasiumi Poistekoor Pille Pedak
Poistekoor Alavere Põhikooli poistekoor Heli Karu
Poistekoor Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoor Elen Ilves
Poistekoor Aruküla Põhikooli poistekoor Külli Ovir
Poistesegakoor Keila Kooli poistekoor Kadi Härma
Poistesegakoor Aruküla Vaba Waldorfkooli poistekoor Tiina Tinn
Poistesegakoor Saue Poistekoor Elviira Alamaa
Poistesegakoor Saue Poistekoori ettevalmistuskoor Elviira Alamaa
Puhkpilliorkester Puhkpilliorkester Nissi Trollid Kersti Heinsaar
Puhkpilliorkester Kose Noorte Puhkpilliorkester Olev Roosa
Puhkpilliorkester Saue Muusikakooli Puhkpilliorkester Sirly Illak Oluvere
Puhkpilliorkester Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester Harry Illak
Puhkpilliorkester Kuusalu Pasunakoor Ott Kask
Puhkpilliorkester Viimsi Muusikakooli Puhkpilliorkester Ott Kask
Segakoor Saue Gümnaasiumi Noortekoor Grete Põldma
Segakoor Kose Noortekoor Heli Sepp
Segakoor Kuusalu Keskkooli noortekoor Taavi Esko
Segakoor Keila Kooli noortekoor Anu Matteus
Segakoor Viimsi Keskkooli noortekoor Andrus Kalvet
Segakoor Kiili Gümnaasiumi Noortekoor Piret Artjušin
Viiulid Pillipiigad Juta Helilaid
Väikesed võimlejad (1.-5. klass) Loo keskkooli tantsurühm Killu Tiigimäe
Väikesed võimlejad (1.-5. klass) Kehra Gümnaasiumi 3.-4.kl. võimlejad Janne Kuuskla
Väikesed võimlejad (1.-5. klass) Ääsmäe Põhikooli 1.- 5. klassi võimlejad Piret Kunts
Väikesed võimlejad (1.-5. klass) Tabasalu kooli võimlejad Astrid Väizene
Väikesed võimlejad (1.-5. klass) Risti Põhikool võimlejad Siiri Uusküla

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.