Saada vihje
TABEL: Keila kool tõusis Harjumaa suurimaks kooliks. Kus on aga kõige rohkem 1. klassi minejaid? (0)
Harju Elu uuris Harjumaa koolijuhtide ja haridussilm.ee abiga, kus kui palju õpilasi tänavu õpib ning kui palju on lapsi minemas 1. klassi. Viimsi kool pole enam Harjumaa suurim kool ja seda eelkõige seetõttu, et algavast õppeaastast on tegu põhikooliga – keskkooliklassid jätkavad õpinguid uhiuues Viimsi riigigümnaasiumis.
KoolVald/linnÕpilaste arv 2018/2019I klassi õpilasi 2018Õpilaste arv

2017/2018

I klassi õpilasi 2017
Keila koolKeila linn14681461408151
Saku gümnaasiumSaku vald13191261238155
Jüri gümnaasium Rae vald12061181169136
Viimsi koolViimsi vald11851601386120
Saue gümnaasiumSaue vald104195989129
Tabasalu ühisgümnaasiumHarku vald10158297197
Laagri koolSaue vald895133827124
Kiili gümnaasiumKiili vald82578794102
Peetri lasteaed-põhikoolRae vald8119876487
Maardu gümnaasiumMaardu linn7309572780
Kuusalu keskkoolKuusalu vald6728262968
Haabneeme koolViimsi vald6207754178
Järveküla koolRae vald607126473141
Kose gümnaasiumKose vald6065158550
Loo koolJõelähtme vald5406349968
Kehra gümnaasiumAnija vald4205641949
Aruküla põhikoolRaasiku vald4135837354
Randvere kool

Laulasmaa kool

Viimsi vald

Lääne-Harju vald

386

384

49

55

384

357

67

58

Maardu põhikoolMaardu linn3774136632
Viimsi riigigümnaasiumViimsi vald330
Muraste kool

(6-kl)

Harku vald3225027368
Loksa gümnaasiumLoksa linn2882329030
Püünsi koolViimsi vald2763524736
Harkujärve põhikool (6-kl)Harku vald2454723742
Kallavere keskkoolMaardu linn2272421032
Kurtna koolSaku vald2132220232
Keila ühisgümnaasium

Raasiku põhikool

Keila linn

Raasiku vald

202

202

26

177

188

24

Ääsmäe põhikoolSaue vald1992619430
Lagedi koolRae vald1852017429
Ruila koolSaue vald1702315619
Waldorfkool Läte

Nissi põhikool

Keila linn

Saue vald

164

155

19

160

152

19

Oru põhikoolKose vald1552414825
Kostivere koolJõelähtme vald1512014422
Kolga koolKuusalu vald1481614719
Vääna-Jõesuu koolHarku vald1422412525
Vaida põhikoolRae vald1391413020
Paldiski põhikoolLääne-Harju vald1281412713
Turba kool Saue vald121913013
Vasalemma põhikoolLääne-Harju vald1181312514
Paldiski ühisgümnaasiumLääne-Harju vald10747
Vääna mõisakoolHarku vald97199418
Risti koolLääne-Harju vald96168611
Aruküla vaba waldorfkoolRaasiku vald937834
Ardu koolKose vald8998318
Alavere põhikoolAnija vald8768713
Kose-Uuemõisa lasteaed-algkoolKose vald70166818
Padise põhikoolLääne-Harju vald6676010
Aegviidu koolAnija vald616596
Kernu põhikoolSaue vald579575
Neeme kool

(6-kl)

Jõelähtme vald53125215
Kajamaa koolSaku vald450473
Ämari põhikoolLääne-Harju vald452555
Kosejõe koolKose vald364402
Pikavere mõisakoolRaasiku vald3563810
Vihasoo lasteaed-algkoolKuusalu vald336367
Prangli koolViimsi vald9092

Allikas: algava õppeaasta andmed koolidelt, 2017/2018. a andmed haridussilm.ee. Algava õppeaasta andmed on 29. või 30.  augusti seisuga ning pole seega lõplikud.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.